Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Jozef Suľa

Jozef Suľa je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Nemocničná 1945/19, 026 01 Dolný Kubín (okres Dolný Kubín). IČO firmy je 51240904. Vznikla 23. novembra 2017, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: elektrická inštalácia (4321). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
51240904
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Nemocničná 1945/19, 026 01 Dolný Kubín
Stav
Aktívna

Je firma Jozef Suľa spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Dolný Kubín, 530-11963

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Jozef Suľa
Sídlo
Nemocničná 1945/19, 026 01 Dolný Kubín
IČO
51240904
Zapísaná
Okresný úrad Dolný Kubín, 530-11963
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Jozef Suľa
IČO
51240904
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Nemocničná 1945/19, 026 01 Dolný Kubín
Okres
Dolný Kubín
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
23. novembra 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
4321 Elektrická inštalácia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Dolný Kubín
Spisová značka / číslo registrácie
530-11963
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dolný Kubín: 6 753. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 422. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4321) v Žilinskom kraji: 2 302. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Jozef Suľa

Hlavná činnosť · SK NACE

4321 Elektrická inštalácia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 7. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  5. Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  6. Výroba jednoduchých výrobkov z dreva
  7. Poskytovanie služieb osobného charakteru

Štatutárny orgán

  • Jozef SuľaPodnikateľ · od 23. novembra 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Jozef Suľa

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Zmena sídla: Nemocničná 1945/19, 026 01 Dolný Kubín
  2. 2019

    • Zmena sídla: 116, 026 01 Leštiny
  3. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Jozef Suľa
    • Sídlo: 401, 027 55 Dlhá nad Oravou
    • Podnikateľ: Jozef Suľa

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Dolný Kubín, 530-11963.

Časté otázky o firme Jozef Suľa

Aké je IČO firmy Jozef Suľa?

IČO firmy Jozef Suľa je 51240904.

Kde sídli firma Jozef Suľa?

Sídlo firmy Jozef Suľa je Nemocničná 1945/19, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Jozef Suľa?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je elektrická inštalácia (4321). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 7.

Kedy vznikla firma Jozef Suľa?

Firma Jozef Suľa vznikla 23. novembra 2017 a existuje 8 rokov.

Kto je štatutárom firmy Jozef Suľa?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jozef Suľa (podnikateľ).

Je Jozef Suľa platiteľom DPH?

Nie. Jozef Suľa nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Jozef Suľa daňovým dlžníkom?

Nie. Jozef Suľa nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Jozef Suľa názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 10. januára 2024. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Jozef Suľa aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51240904.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou