Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

JUDr. Lucia Furdeková, advokátka

JUDr. Lucia Furdeková, advokátka je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Borágova 16, 821 06 BRATISLAVA. IČO firmy je 42184991. Vznikla 2. marca 2011, teda pred 15 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: právne činnosti (6910). V registri je zapísaný právny stav: pozastavený výkon činnosti.

Údaje profilu spracované:

IČO
42184991
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Borágova 16, 821 06 BRATISLAVA
Stav
Pozastavený výkon činnosti

Je firma JUDr. Lucia Furdeková, advokátka spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Pozastavený výkon činnosti

    Slovenská advokátska komora

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
JUDr. Lucia Furdeková, advokátka
Sídlo
Borágova 16, 821 06 BRATISLAVA
IČO
42184991
Zapísaná
Slovenská advokátska komora
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
JUDr. Lucia Furdeková, advokátka
IČO
42184991
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Borágova 16, 821 06 BRATISLAVA
Dátum vzniku
2. marca 2011
Hlavná činnosť (SK NACE)
6910 Právne činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Zoznam advokátov
Registrový súd / úrad
Slovenská advokátska komora
Stav
Pozastavený výkon činnosti

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 42184991.

Čím sa zaoberá JUDr. Lucia Furdeková, advokátka

Hlavná činnosť · SK NACE

6910 Právne činnosti

Štatutárny orgán

  • Lucia FurdekováPodnikateľ · od 2. marca 2011

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy JUDr. Lucia Furdeková, advokátka

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2011

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: JUDr. Lucia Furdeková, advokátka
    • Sídlo: Borágova 16, 821 06 BRATISLAVA
    • Podnikateľ: Lucia Furdeková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Pozastavený výkon činnosti

V registri je zapísaný právny stav: pozastavený výkon činnosti.

Registrový súd / úrad: Slovenská advokátska komora.

Časté otázky o firme JUDr. Lucia Furdeková, advokátka

Aké je IČO firmy JUDr. Lucia Furdeková, advokátka?

IČO firmy JUDr. Lucia Furdeková, advokátka je 42184991.

Kde sídli firma JUDr. Lucia Furdeková, advokátka?

Sídlo firmy JUDr. Lucia Furdeková, advokátka je Borágova 16, 821 06 BRATISLAVA.

Čím sa zaoberá JUDr. Lucia Furdeková, advokátka?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je právne činnosti (6910).

Kedy vznikla firma JUDr. Lucia Furdeková, advokátka?

Firma JUDr. Lucia Furdeková, advokátka vznikla 2. marca 2011 a existuje 15 rokov.

Kto je štatutárom firmy JUDr. Lucia Furdeková, advokátka?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lucia Furdeková (podnikateľ).

Je JUDr. Lucia Furdeková, advokátka platiteľom DPH?

Nie. JUDr. Lucia Furdeková, advokátka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je JUDr. Lucia Furdeková, advokátka daňovým dlžníkom?

Nie. JUDr. Lucia Furdeková, advokátka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma JUDr. Lucia Furdeková, advokátka názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma JUDr. Lucia Furdeková, advokátka aktívna?

V registri je zapísaný právny stav: pozastavený výkon činnosti. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 42184991.

Firmy s podobnou činnosťou