Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Juraj Valkovič

Juraj Valkovič je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom P. O. Hviezdoslava 157/41, 951 87 Volkovce (okres Zlaté Moravce). IČO firmy je 46293728. Vznikla 25. júla 2011, teda pred 15 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
46293728
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
P. O. Hviezdoslava 157/41, 951 87 Volkovce
Stav
Aktívna

Je firma Juraj Valkovič spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Nitra, 430-40031

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Juraj Valkovič
Sídlo
P. O. Hviezdoslava 157/41, 951 87 Volkovce
IČO
46293728
Zapísaná
Okresný úrad Nitra, 430-40031
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Juraj Valkovič
IČO
46293728
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
P. O. Hviezdoslava 157/41, 951 87 Volkovce
Okres
Zlaté Moravce
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
25. júla 2011
Hlavná činnosť (SK NACE)
4312 Zemné práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Nitra
Spisová značka / číslo registrácie
430-40031
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zlaté Moravce: 5 824. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 245. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Nitrianskom kraji: 4 300. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Juraj Valkovič

Hlavná činnosť · SK NACE

4312 Zemné práce

Štatutárny orgán

  • Juraj ValkovičPodnikateľ · od 25. júla 2011

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Juraj Valkovič

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2011

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Juraj Valkovič
    • Sídlo: P. O. Hviezdoslava 157/41, 951 87 Volkovce
    • Podnikateľ: Juraj Valkovič

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nitra, 430-40031.

Časté otázky o firme Juraj Valkovič

Aké je IČO firmy Juraj Valkovič?

IČO firmy Juraj Valkovič je 46293728.

Kde sídli firma Juraj Valkovič?

Sídlo firmy Juraj Valkovič je P. O. Hviezdoslava 157/41, 951 87 Volkovce, okres Zlaté Moravce, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Juraj Valkovič?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312).

Kedy vznikla firma Juraj Valkovič?

Firma Juraj Valkovič vznikla 25. júla 2011 a existuje 15 rokov.

Kto je štatutárom firmy Juraj Valkovič?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Juraj Valkovič (podnikateľ).

Je Juraj Valkovič platiteľom DPH?

Nie. Juraj Valkovič nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Juraj Valkovič daňovým dlžníkom?

Nie. Juraj Valkovič nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Juraj Valkovič názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Juraj Valkovič aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46293728.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou