Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
K+Kolesár s.r.o.
K+Kolesár s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Čierne nad Topľou 154, 094 34 Čierne nad Topľou (okres Vranov nad Topľou). IČO firmy je 47448695. Vznikla 4. októbra 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: nákladná cestná doprava (4941). Základné imanie zapísané v registri je 15 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 50 892 € a zisk 1 289 €. Tržby sa medziročne znížili o 16,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 25 304 €, vlastné imanie 23 836 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 47448695
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Čierne nad Topľou 154, 094 34 Čierne nad Topľou
- Stav
- Aktívna
Je firma K+Kolesár s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Prešov, Sro/28871/P
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023912726
Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 2014.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- K+Kolesár s.r.o.
- Sídlo
- Čierne nad Topľou 154, 094 34 Čierne nad Topľou
- IČO
- 47448695
- DIČ
- 2023912726
- IČ DPH
- SK2023912726
- Zapísaná
- Okresný súd Prešov, Sro/28871/P
Údaje z registra
- Obchodné meno
- K+Kolesár s.r.o.
- IČO
- 47448695
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Čierne nad Topľou 154, 094 34 Čierne nad Topľou
- Okres
- Vranov nad Topľou
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 4. októbra 2013
- Základné imanie
- 15 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4941 Nákladná cestná doprava
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Prešov
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/28871/P
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Vranov nad Topľou: 10 060. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 080. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4941) v Prešovskom kraji: 1 682. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy K+Kolesár s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 50 892 € a zisk 1 289 €. Tržby sa medziročne znížili o 16,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 25 304 €, vlastné imanie 23 836 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 892 € | 1 289 € | 25 304 € | 23 836 € | 1 468 € |
| 2024 | 60 657 € | 3 304 € | 31 639 € | 22 547 € | 9 092 € |
| 2023 | 59 405 € | 541 € | 30 508 € | 20 318 € | 10 190 € |
| 2022 | 70 662 € | 1 916 € | 31 581 € | 19 777 € | 11 804 € |
| 2021 | 58 416 € | 485 € | 29 169 € | 17 861 € | 11 308 € |
| 2020 | 56 010 € | 3 495 € | 35 695 € | 20 376 € | 15 319 € |
| 2019 | 54 495 € | 31 € | 25 516 € | 16 882 € | 8 634 € |
| 2018 | 55 823 € | 5 872 € | 28 212 € | 13 850 € | 14 362 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá K+Kolesár s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4941 Nákladná cestná doprava
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 29. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zobraziť ďalších 14 predmetov podnikania
- Verejné obstarávanie
- Textilná výroba
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Štatutárny orgán
- Vladislav KolesárKonateľ · od 4. októbra 2013
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy K+Kolesár s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2013
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: K+Kolesár s.r.o.
- Sídlo: 154, 094 34 Čierne nad Topľou
- Základné imanie: 15 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Vladislav Kolesár
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
15 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Prešov, Sro/28871/P.
Časté otázky o firme K+Kolesár s.r.o.
Aké je IČO firmy K+Kolesár s.r.o.?
IČO firmy K+Kolesár s.r.o. je 47448695.
Kde sídli firma K+Kolesár s.r.o.?
Sídlo firmy K+Kolesár s.r.o. je Čierne nad Topľou 154, 094 34 Čierne nad Topľou, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá K+Kolesár s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je nákladná cestná doprava (4941). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 29.
Kedy vznikla firma K+Kolesár s.r.o.?
Firma K+Kolesár s.r.o. vznikla 4. októbra 2013 a existuje 13 rokov.
Aké je základné imanie firmy K+Kolesár s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 15 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy K+Kolesár s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Vladislav Kolesár (konateľ).
Aké tržby má K+Kolesár s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma K+Kolesár s.r.o. tržby 50 892 €, medziročne menej o 16,1 %.
Je K+Kolesár s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 1 289 €.
Je K+Kolesár s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. K+Kolesár s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023912726, platiteľ od 1. januára 2014. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je K+Kolesár s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. K+Kolesár s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma K+Kolesár s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma K+Kolesár s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47448695.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- 4 TEAM s.r.o.Vranov nad Topľou
- ZIP Trans s.r.o.Vyšný Žipov
- AYAX, spol. s r.o.Prešov
- BRAMA stav s. r. o.Kendice
- ELEMENT s.r.o.Poprad
- ELHVAC s.r.o.Batizovce
- J-S-F s.r.o.Lipany
- KE Prešov Elektrik, s.r.o.Prešov
Firmy s podobnou činnosťou
- Aruba PRO s.r.o.Nákladná cestná doprava
- BATIR SK s.r.o.Nákladná cestná doprava
- EC - TRANS s.r.o.Nákladná cestná doprava
- Slovenská autobusová doprava Trenčín, akciová spoločnosť skrátene: SAD Trenčín, a.s.Pravidelná osobná cestná doprava
- ZIP Trans s.r.o.Nákladná cestná doprava