Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

KALA Myjava s. r. o.

KALA Myjava s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Stará Myjava 192, 907 01 Stará Myjava (okres Myjava). IČO firmy je 46085271. Vznikla 24. marca 2011, teda pred 15 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (4618). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
46085271
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Stará Myjava 192, 907 01 Stará Myjava
Stav
Aktívna

Je firma KALA Myjava s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trenčín, Sro/24297/R

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2023227888

    Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2011.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
KALA Myjava s. r. o.
Sídlo
Stará Myjava 192, 907 01 Stará Myjava
IČO
46085271
DIČ
2023227888
IČ DPH
SK2023227888
Zapísaná
Okresný súd Trenčín, Sro/24297/R
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
KALA Myjava s. r. o.
IČO
46085271
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Stará Myjava 192, 907 01 Stará Myjava
Okres
Myjava
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
24. marca 2011
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4618 Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trenčín
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/24297/R
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Myjava: 3 910. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 880. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4618) v Trenčianskom kraji: 589. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá KALA Myjava s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4618 Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  2. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  3. sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  4. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  5. reklamné a marketingové služby
  6. Prípravné práce k realizácii stavby
  7. Organizovanie kurzov, školení a seminárov
  8. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  9. Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení

Štatutárny orgán

  • Ing. Peter TalábaKonateľ · od 28. októbra 2011

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy KALA Myjava s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2011

    • Koniec funkcie (konateľ): RNDr. Emília Talábová
    • Konateľ: Ing. Peter Talába
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: KALA Myjava s. r. o.
    • Sídlo: 192, 907 01 Stará Myjava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: RNDr. Emília Talábová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/24297/R.

Časté otázky o firme KALA Myjava s. r. o.

Aké je IČO firmy KALA Myjava s. r. o.?

IČO firmy KALA Myjava s. r. o. je 46085271.

Kde sídli firma KALA Myjava s. r. o.?

Sídlo firmy KALA Myjava s. r. o. je Stará Myjava 192, 907 01 Stará Myjava, okres Myjava, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá KALA Myjava s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (4618). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.

Kedy vznikla firma KALA Myjava s. r. o.?

Firma KALA Myjava s. r. o. vznikla 24. marca 2011 a existuje 15 rokov.

Aké je základné imanie firmy KALA Myjava s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy KALA Myjava s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Peter Talába (konateľ).

Je KALA Myjava s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. KALA Myjava s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023227888, platiteľ od 1. apríla 2011. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.

Je KALA Myjava s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. KALA Myjava s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma KALA Myjava s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma KALA Myjava s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46085271.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou