Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Karate klub Shobu

Karate klub Shobu je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Baka 24, 930 04 Baka (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 48420140. Vznikla 10. júla 1997, teda pred 29 rokmi. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
48420140
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Baka 24, 930 04 Baka
Stav
Aktívna

Je firma Karate klub Shobu spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-12731

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Karate klub Shobu
Sídlo
Baka 24, 930 04 Baka
IČO
48420140
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-12731
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Karate klub Shobu
IČO
48420140
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Baka 24, 930 04 Baka
Okres
Dunajská Streda
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
10. júla 1997
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-12731
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 794. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 1 518. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48420140.

Čím sa zaoberá Karate klub Shobu

Hlavná činnosť podľa SK NACE nie je v otvorených údajoch registra uvedená.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. ázijské a bojové športové

História firmy Karate klub Shobu

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1997. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 1997

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Karate klub Shobu
    • Sídlo: 24, 930 04 Baka

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-12731.

Časté otázky o firme Karate klub Shobu

Aké je IČO firmy Karate klub Shobu?

IČO firmy Karate klub Shobu je 48420140.

Kde sídli firma Karate klub Shobu?

Sídlo firmy Karate klub Shobu je Baka 24, 930 04 Baka, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.

Kedy vznikla firma Karate klub Shobu?

Firma Karate klub Shobu vznikla 10. júla 1997 a existuje 29 rokov.

Je Karate klub Shobu platiteľom DPH?

Nie. Karate klub Shobu nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Karate klub Shobu daňovým dlžníkom?

Nie. Karate klub Shobu nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Karate klub Shobu názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.

Je firma Karate klub Shobu aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48420140.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji