Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Karate klub Slovšport Trnava, o. z.

Karate klub Slovšport Trnava, o. z. je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Ulica Rybníková 576/15, 917 01 Trnava (okres Trnava). IČO firmy je 30997933. Vznikla 9. júla 1990, teda pred 36 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti športových klubov (9312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
30997933
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Ulica Rybníková 576/15, 917 01 Trnava
Stav
Aktívna

Je firma Karate klub Slovšport Trnava, o. z. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-786

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Karate klub Slovšport Trnava, o. z.
Sídlo
Ulica Rybníková 576/15, 917 01 Trnava
IČO
30997933
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-786
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Karate klub Slovšport Trnava, o. z.
IČO
30997933
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Ulica Rybníková 576/15, 917 01 Trnava
Okres
Trnava
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
9. júla 1990
Hlavná činnosť (SK NACE)
9312 Činnosti športových klubov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-786
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 438. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 1 835. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9312) v Trnavskom kraji: 1 355. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 30997933.

Čím sa zaoberá Karate klub Slovšport Trnava, o. z.

Hlavná činnosť · SK NACE

9312 Činnosti športových klubov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. ázijské a bojové športové

Štatutárny orgán

  • Ing. PhD. Tibor MikušIný štatutárny orgán · od 31. augusta 2016
  • Boris ZvolenskýIný štatutárny orgán · od 31. augusta 2016
  • Renáta GašparovičováIný štatutárny orgán · od 31. augusta 2016
  • Božena KlačanováIný štatutárny orgán · od 31. augusta 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Karate klub Slovšport Trnava, o. z.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1990. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2016

    • Iný štatutárny orgán: Ing. PhD. Tibor Mikuš
    • Iný štatutárny orgán: Boris Zvolenský
    • Iný štatutárny orgán: Renáta Gašparovičová
    • Iný štatutárny orgán: Božena Klačanová
  2. 2013

    • Zmena obchodného mena na: Karate klub Slovšport Trnava, o. z.
  3. 1990

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Telovýchovná jednota Karate klub Slovšport Trnava
    • Sídlo: Ulica Rybníková 576/15, 917 01 Trnava

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-786.

Časté otázky o firme Karate klub Slovšport Trnava, o. z.

Aké je IČO firmy Karate klub Slovšport Trnava, o. z.?

IČO firmy Karate klub Slovšport Trnava, o. z. je 30997933.

Kde sídli firma Karate klub Slovšport Trnava, o. z.?

Sídlo firmy Karate klub Slovšport Trnava, o. z. je Ulica Rybníková 576/15, 917 01 Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Karate klub Slovšport Trnava, o. z.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti športových klubov (9312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Karate klub Slovšport Trnava, o. z.?

Firma Karate klub Slovšport Trnava, o. z. vznikla 9. júla 1990 a existuje 36 rokov.

Kto je štatutárom firmy Karate klub Slovšport Trnava, o. z.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. PhD. Tibor Mikuš (iný štatutárny orgán), Boris Zvolenský (iný štatutárny orgán), Renáta Gašparovičová (iný štatutárny orgán), Božena Klačanová (iný štatutárny orgán).

Je Karate klub Slovšport Trnava, o. z. platiteľom DPH?

Nie. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Karate klub Slovšport Trnava, o. z. daňovým dlžníkom?

Nie. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Karate klub Slovšport Trnava, o. z. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 28. augusta 2013 (nový názov Karate klub Slovšport Trnava, o. z.). Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.

Je firma Karate klub Slovšport Trnava, o. z. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 30997933.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou