Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Katarína Pavlovic

Katarína Pavlovic je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Hontianske Nemce 568, 962 65 Hontianske Nemce (okres Krupina). IČO firmy je 44882254. Vznikla 1. augusta 2009, teda pred 17 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
44882254
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hontianske Nemce 568, 962 65 Hontianske Nemce
Stav
Aktívna

Je firma Katarína Pavlovic spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Zvolen, 660-7715

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Katarína Pavlovic
Sídlo
Hontianske Nemce 568, 962 65 Hontianske Nemce
IČO
44882254
Zapísaná
Okresný úrad Zvolen, 660-7715
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Katarína Pavlovic
IČO
44882254
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hontianske Nemce 568, 962 65 Hontianske Nemce
Okres
Krupina
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
1. augusta 2009
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Zvolen
Spisová značka / číslo registrácie
660-7715
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Krupina: 3 139. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 1 638. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Banskobystrickom kraji: 3 767. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 44882254.

Čím sa zaoberá Katarína Pavlovic

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  2. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  4. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  5. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Štatutárny orgán

  • Katarína PavlovicPodnikateľ · od 1. augusta 2009

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Katarína Pavlovic

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2009. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Zmena sídla: 568, 962 65 Hontianske Nemce
  2. 2018

    • Zmena obchodného mena na: Katarína Pavlovic
  3. 2009

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Katarína Mičková
    • Sídlo: Písecká 744/7, 990 01 Veľký Krtíš
    • Podnikateľ: Katarína Pavlovic

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Zvolen, 660-7715.

Časté otázky o firme Katarína Pavlovic

Aké je IČO firmy Katarína Pavlovic?

IČO firmy Katarína Pavlovic je 44882254.

Kde sídli firma Katarína Pavlovic?

Sídlo firmy Katarína Pavlovic je Hontianske Nemce 568, 962 65 Hontianske Nemce, okres Krupina, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Katarína Pavlovic?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma Katarína Pavlovic?

Firma Katarína Pavlovic vznikla 1. augusta 2009 a existuje 17 rokov.

Kto je štatutárom firmy Katarína Pavlovic?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Katarína Pavlovic (podnikateľ).

Je Katarína Pavlovic platiteľom DPH?

Nie. Katarína Pavlovic nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Katarína Pavlovic daňovým dlžníkom?

Nie. Katarína Pavlovic nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Katarína Pavlovic názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 23. októbra 2018 (nový názov Katarína Pavlovic). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 14. apríla 2023. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Katarína Pavlovic aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44882254.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou