Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
KB METAL CNC, s.r.o.
KB METAL CNC, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom J. Kollára 8/44, 038 21 Mošovce (okres Turčianske Teplice). IČO firmy je 48308307. Vznikla 8. októbra 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 48308307
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- J. Kollára 8/44, 038 21 Mošovce
- Stav
- Aktívna
Je firma KB METAL CNC, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Žilina, Sro/64416/L
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120137426
Registrácia §4, platiteľ od 1. marca 2016.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- KB METAL CNC, s.r.o.
- Sídlo
- J. Kollára 8/44, 038 21 Mošovce
- IČO
- 48308307
- DIČ
- 2120137426
- IČ DPH
- SK2120137426
- Zapísaná
- Okresný súd Žilina, Sro/64416/L
Údaje z registra
- Obchodné meno
- KB METAL CNC, s.r.o.
- IČO
- 48308307
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- J. Kollára 8/44, 038 21 Mošovce
- Okres
- Turčianske Teplice
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 8. októbra 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/64416/L
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Turčianske Teplice: 2 521. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 540. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4712) v Žilinskom kraji: 6 476. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48308307.
Čím sa zaoberá KB METAL CNC, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 27. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zobraziť ďalších 12 predmetov podnikania
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr
- Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Nástrojárstvo
- Kovoobrábanie
Štatutárny orgán
- Bohuslav KováčKonateľ · od 8. októbra 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy KB METAL CNC, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: KB METAL CNC, s.r.o.
- Sídlo: J. Kollára 8/44, 038 21 Mošovce
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Bohuslav Kováč
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/64416/L.
Časté otázky o firme KB METAL CNC, s.r.o.
Aké je IČO firmy KB METAL CNC, s.r.o.?
IČO firmy KB METAL CNC, s.r.o. je 48308307.
Kde sídli firma KB METAL CNC, s.r.o.?
Sídlo firmy KB METAL CNC, s.r.o. je J. Kollára 8/44, 038 21 Mošovce, okres Turčianske Teplice, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá KB METAL CNC, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 27.
Kedy vznikla firma KB METAL CNC, s.r.o.?
Firma KB METAL CNC, s.r.o. vznikla 8. októbra 2015 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy KB METAL CNC, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy KB METAL CNC, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Bohuslav Kováč (konateľ).
Je KB METAL CNC, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. KB METAL CNC, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120137426, platiteľ od 1. marca 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je KB METAL CNC, s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. KB METAL CNC, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma KB METAL CNC, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma KB METAL CNC, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48308307.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Maloobchod so športovými potrebami
- 100pa s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 100PRO Plus, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 107, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 10% s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 10 steps s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 119 s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 123abc.sk, s. r. o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod