Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

KGM Group, s.r.o.

KGM Group, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Horné Orešany 815, 919 03 Horné Orešany (okres Trnava). IČO firmy je 48057975. Vznikla 25. februára 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 41 090 € a zisk 2 169 €. Tržby sa medziročne znížili o 10,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 68 947 €, vlastné imanie 25 689 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
48057975
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Horné Orešany 815, 919 03 Horné Orešany
Stav
Aktívna

Je firma KGM Group, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/35467/T

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120044850

    Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 2017.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
KGM Group, s.r.o.
Sídlo
Horné Orešany 815, 919 03 Horné Orešany
IČO
48057975
DIČ
2120044850
IČ DPH
SK2120044850
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/35467/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
KGM Group, s.r.o.
IČO
48057975
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Horné Orešany 815, 919 03 Horné Orešany
Okres
Trnava
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
25. februára 2015
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/35467/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 437. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 436. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Trnavskom kraji: 2 897. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy KGM Group, s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 41 090 € a zisk 2 169 €. Tržby sa medziročne znížili o 10,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 68 947 €, vlastné imanie 25 689 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 33 tis. €'182019: 35 tis. €'192020: 14 tis. €'202021: 65 tis. €'212022: 99 tis. €'222023: 55 tis. €'232024: 46 tis. €'242025: 41 tis. €'2541 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: -97 €'182019: -2 tis. €'192020: 2 tis. €'202021: 8 tis. €'212022: 7 tis. €'222023: 2 tis. €'232024: -33 €'242025: 2 tis. €'252 tis. €
Finančné údaje firmy KGM Group, s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202541 090 €2 169 €68 947 €25 689 €43 258 €
202445 872 €-33 €88 196 €23 519 €64 677 €
202354 906 €1 862 €89 227 €23 552 €65 675 €
202299 051 €7 040 €78 547 €21 690 €56 857 €
202164 970 €8 186 €85 215 €14 650 €70 565 €
202014 474 €2 482 €74 746 €6 464 €68 282 €
201935 372 €-2 252 €73 411 €3 982 €69 429 €
201832 670 €-97 €64 624 €6 234 €58 390 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá KGM Group, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  4. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  5. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  6. Prenájom hnuteľných vecí
  7. Administratívne služby
  8. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  9. Vedenie účtovníctva
  10. Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  11. Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

Štatutárny orgán

  • Gabriela KopúnkováKonateľ · od 25. februára 2015

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy KGM Group, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Zmena sídla: 815, 919 03 Horné Orešany
    • Koniec funkcie (konateľ): Mário Kopúnek
  2. 2015

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: KGM Group, s.r.o.
    • Sídlo: 587, 919 03 Horné Orešany
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Gabriela Kopúnková
    • Konateľ: Mário Kopúnek

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/35467/T.

Časté otázky o firme KGM Group, s.r.o.

Aké je IČO firmy KGM Group, s.r.o.?

IČO firmy KGM Group, s.r.o. je 48057975.

Kde sídli firma KGM Group, s.r.o.?

Sídlo firmy KGM Group, s.r.o. je Horné Orešany 815, 919 03 Horné Orešany, okres Trnava, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá KGM Group, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.

Kedy vznikla firma KGM Group, s.r.o.?

Firma KGM Group, s.r.o. vznikla 25. februára 2015 a existuje 11 rokov.

Aké je základné imanie firmy KGM Group, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy KGM Group, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Gabriela Kopúnková (konateľ).

Aké tržby má KGM Group, s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma KGM Group, s.r.o. tržby 41 090 €, medziročne menej o 10,4 %.

Je KGM Group, s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 2 169 €.

Je KGM Group, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. KGM Group, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120044850, platiteľ od 1. januára 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je KGM Group, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. KGM Group, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma KGM Group, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 21. apríla 2022. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma KGM Group, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48057975.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou