Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Klub zberateľov Senica

Klub zberateľov Senica je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Reštaurácia William Wallace, Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica (okres Senica). IČO firmy je 45764077. Vznikla 28. júna 2006, teda pred 20 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
45764077
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Reštaurácia William Wallace, Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica
Stav
Aktívna

Je firma Klub zberateľov Senica spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-28474

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Klub zberateľov Senica
Sídlo
Reštaurácia William Wallace, Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica
IČO
45764077
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-28474
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Klub zberateľov Senica
IČO
45764077
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Reštaurácia William Wallace, Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica
Okres
Senica
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
28. júna 2006
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-28474
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senica: 7 987. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 620. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Trnavskom kraji: 5 083. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 45764077.

Čím sa zaoberá Klub zberateľov Senica

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. záľuby

História firmy Klub zberateľov Senica

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2006. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2006

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Klub zberateľov Senica
    • Sídlo: Reštaurácia William Wallace, Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-28474.

Časté otázky o firme Klub zberateľov Senica

Aké je IČO firmy Klub zberateľov Senica?

IČO firmy Klub zberateľov Senica je 45764077.

Kde sídli firma Klub zberateľov Senica?

Sídlo firmy Klub zberateľov Senica je Reštaurácia William Wallace, Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica, okres Senica, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Klub zberateľov Senica?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Klub zberateľov Senica?

Firma Klub zberateľov Senica vznikla 28. júna 2006 a existuje 20 rokov.

Je Klub zberateľov Senica platiteľom DPH?

Nie. Klub zberateľov Senica nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Klub zberateľov Senica daňovým dlžníkom?

Nie. Klub zberateľov Senica nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Klub zberateľov Senica názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.

Je firma Klub zberateľov Senica aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45764077.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou