Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
KOMONT Slovakia s.r.o.
KOMONT Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Jesenského 2065, 069 01 Snina (okres Snina). IČO firmy je 50025546. Vznikla 31. októbra 2015, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 50025546
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Jesenského 2065, 069 01 Snina
- Stav
- Aktívna
Je firma KOMONT Slovakia s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Prešov, Sro/32091/P
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120147634
Registrácia §4, platiteľ od 1. septembra 2020.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- KOMONT Slovakia s.r.o.
- Sídlo
- Jesenského 2065, 069 01 Snina
- IČO
- 50025546
- DIČ
- 2120147634
- IČ DPH
- SK2120147634
- Zapísaná
- Okresný súd Prešov, Sro/32091/P
Údaje z registra
- Obchodné meno
- KOMONT Slovakia s.r.o.
- IČO
- 50025546
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Jesenského 2065, 069 01 Snina
- Okres
- Snina
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 31. októbra 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Prešov
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/32091/P
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Snina: 5 091. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 926. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Prešovskom kraji: 10 869. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50025546.
Čím sa zaoberá KOMONT Slovakia s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 25. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Počítačové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zobraziť ďalších 10 predmetov podnikania
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vedenie účtovníctva
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Sťahovacie služby
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Štatutárny orgán
- Ing. Michal KozárKonateľ · od 31. októbra 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy KOMONT Slovakia s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: KOMONT Slovakia s.r.o.
- Sídlo: Jesenského 2065, 069 01 Snina
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Michal Kozár
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Prešov, Sro/32091/P.
Časté otázky o firme KOMONT Slovakia s.r.o.
Aké je IČO firmy KOMONT Slovakia s.r.o.?
IČO firmy KOMONT Slovakia s.r.o. je 50025546.
Kde sídli firma KOMONT Slovakia s.r.o.?
Sídlo firmy KOMONT Slovakia s.r.o. je Jesenského 2065, 069 01 Snina, okres Snina, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá KOMONT Slovakia s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 25.
Kedy vznikla firma KOMONT Slovakia s.r.o.?
Firma KOMONT Slovakia s.r.o. vznikla 31. októbra 2015 a existuje 10 rokov.
Aké je základné imanie firmy KOMONT Slovakia s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy KOMONT Slovakia s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Michal Kozár (konateľ).
Je KOMONT Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. KOMONT Slovakia s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120147634, platiteľ od 1. septembra 2020. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je KOMONT Slovakia s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. KOMONT Slovakia s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma KOMONT Slovakia s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma KOMONT Slovakia s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50025546.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Jesenského 2065IČO 37947583
- SteelWork Slovakia s.r.oIČO 53495586
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- €URODREVOCOMP, s.r.o.Medzilaborce
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Medzilaborce
- 007 group s. r. o.Nižný Hrušov
- 100lar, s.r.o.Pečovská Nová Ves
- 103 club, s.r.o.Poprad
- 103 Real Estate, s.r.o.Poprad
- 108 Flow s. r. o.Prešov
- 10DTendy, s. r. o.Poprad
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie