Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Kovoopracovanie s.r.o.
Kovoopracovanie s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Školská 26/12, 962 63 Pliešovce (okres Zvolen). IČO firmy je 48295931. Vznikla 4. septembra 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: obrábanie kovov (2553). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 67 656 € a zisk 308 €. Tržby sa medziročne znížili o 2,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 161 593 €, vlastné imanie 91 013 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 48295931
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Školská 26/12, 962 63 Pliešovce
- Stav
- Aktívna
Je firma Kovoopracovanie s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28561/S
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120120046
Registrácia §4, platiteľ od 30. septembra 2015.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Kovoopracovanie s.r.o.
- Sídlo
- Školská 26/12, 962 63 Pliešovce
- IČO
- 48295931
- DIČ
- 2120120046
- IČ DPH
- SK2120120046
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28561/S
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Kovoopracovanie s.r.o.
- IČO
- 48295931
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Školská 26/12, 962 63 Pliešovce
- Okres
- Zvolen
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 4. septembra 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2553 Obrábanie kovov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/28561/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zvolen: 11 364. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 3 974. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2553) v Banskobystrickom kraji: 785. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Kovoopracovanie s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 67 656 € a zisk 308 €. Tržby sa medziročne znížili o 2,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 161 593 €, vlastné imanie 91 013 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 656 € | 308 € | 161 593 € | 91 013 € | 70 580 € |
| 2024 | 69 633 € | -2 583 € | 129 492 € | 90 705 € | 38 787 € |
| 2023 | 82 668 € | 8 767 € | 114 790 € | 69 271 € | 45 519 € |
| 2022 | 92 980 € | 5 957 € | 126 262 € | 60 504 € | 65 758 € |
| 2021 | 76 910 € | 8 403 € | 71 228 € | 54 547 € | 16 681 € |
| 2020 | 83 012 € | 16 176 € | 58 140 € | 46 144 € | 11 996 € |
| 2019 | 60 488 € | 5 225 € | 42 631 € | 29 968 € | 12 663 € |
| 2018 | 49 753 € | 7 047 € | -11 163 € | -9 175 € | -1 988 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Kovoopracovanie s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
2553 Obrábanie kovov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 12. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- skladovanie
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- počítačové služby
- reklamné a marketingové služby
Štatutárny orgán
- Ing. Rastislav ZáchenskýKonateľ · od 4. septembra 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Kovoopracovanie s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Kovoopracovanie s.r.o.
- Sídlo: Školská 26/12, 962 63 Pliešovce
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Rastislav Záchenský
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28561/S.
Časté otázky o firme Kovoopracovanie s.r.o.
Aké je IČO firmy Kovoopracovanie s.r.o.?
IČO firmy Kovoopracovanie s.r.o. je 48295931.
Kde sídli firma Kovoopracovanie s.r.o.?
Sídlo firmy Kovoopracovanie s.r.o. je Školská 26/12, 962 63 Pliešovce, okres Zvolen, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Kovoopracovanie s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je obrábanie kovov (2553). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 12.
Kedy vznikla firma Kovoopracovanie s.r.o.?
Firma Kovoopracovanie s.r.o. vznikla 4. septembra 2015 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy Kovoopracovanie s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Kovoopracovanie s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Rastislav Záchenský (konateľ).
Aké tržby má Kovoopracovanie s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Kovoopracovanie s.r.o. tržby 67 656 €, medziročne menej o 2,8 %.
Je Kovoopracovanie s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 308 €.
Je Kovoopracovanie s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Kovoopracovanie s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120120046, platiteľ od 30. septembra 2015. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Kovoopracovanie s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Kovoopracovanie s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Kovoopracovanie s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Kovoopracovanie s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48295931.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- Ing. Pavol IVAN, s.r.o.Zvolen
- ADS TÁLE, s.r.o.Bystrá
- AGRORIS, s.r.o.Rimavská Sobota
- creative solution s.r.o.Krupina
- Csernok Family s. r. o.Rimavská Sobota
- EKOTHERM Slovakia, spol. s r.o.Slovenská Ľupča
- GAMMEX NDT CONSULTING s. r. o.Podbrezová
- Matej Lipnický s.r.o.Banská Bystrica
Firmy s podobnou činnosťou
- KIKMONT s.r.o.Povrchová úprava kovov
- Lukas M s. r. o.Obrábanie kovov
- MT-Tech s.r.o.Výroba kovových konštrukcií a ich častí