Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
KR Equity s. r. o.
KR Equity s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Rudlovská cesta 83, 974 11 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 57261008. Vznikla 27. novembra 2025. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (3250). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 57261008
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Rudlovská cesta 83, 974 11 Banská Bystrica
- Stav
- Aktívna
Je firma KR Equity s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/54137/S
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2122671507
Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2026.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- KR Equity s. r. o.
- Sídlo
- Rudlovská cesta 83, 974 11 Banská Bystrica
- IČO
- 57261008
- DIČ
- 2122671507
- IČ DPH
- SK2122671507
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/54137/S
Údaje z registra
- Obchodné meno
- KR Equity s. r. o.
- IČO
- 57261008
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Rudlovská cesta 83, 974 11 Banská Bystrica
- Okres
- Banská Bystrica
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 27. novembra 2025
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 3250 Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/54137/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 988. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 11 400. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 3250) v Banskobystrickom kraji: 118. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá KR Equity s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
3250 Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 18. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zobraziť ďalších 3 predmetov podnikania
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Štatutárny orgán
- MUDr. Michal AlmášiKonateľ · od 27. novembra 2025
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy KR Equity s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: KR Equity s. r. o.
- Sídlo: Rudlovská cesta 83, 974 11 Banská Bystrica
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: MUDr. Michal Almáši
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/54137/S.
Časté otázky o firme KR Equity s. r. o.
Aké je IČO firmy KR Equity s. r. o.?
IČO firmy KR Equity s. r. o. je 57261008.
Kde sídli firma KR Equity s. r. o.?
Sídlo firmy KR Equity s. r. o. je Rudlovská cesta 83, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá KR Equity s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (3250). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 18.
Kedy vznikla firma KR Equity s. r. o.?
Firma KR Equity s. r. o. vznikla 27. novembra 2025.
Aké je základné imanie firmy KR Equity s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy KR Equity s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: MUDr. Michal Almáši (konateľ).
Je KR Equity s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. KR Equity s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122671507, platiteľ od 1. apríla 2026. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je KR Equity s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. KR Equity s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma KR Equity s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma KR Equity s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57261008.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 100FREE s.r.o.Výroba bižutérie a podobných predmetov
- 1529 s. r. o.Výroba hier a hračiek
- 22design s. r. o.Výroba bižutérie a podobných predmetov
- 247 group, s.r.o.Výroba hier a hračiek
- 2ENERGIE, s.r.o.Ostatná výroba i. n.
- 2HNK, s.r.o.Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
- 2MK Opal s. r. o.Výroba bižutérie a podobných predmetov
- 3 Balance Academy, s. r. o.Výroba bižutérie a podobných predmetov