Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Kristína Šimčíková

Kristína Šimčíková je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Jakubovanská 622/6, 083 01 Sabinov (okres Sabinov). IČO firmy je 57188084. Vznikla 2. septembra 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: športové činnosti i. n. (9319). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57188084
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Jakubovanská 622/6, 083 01 Sabinov
Stav
Aktívna

Je firma Kristína Šimčíková spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prešov, 211276

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Kristína Šimčíková
Sídlo
Jakubovanská 622/6, 083 01 Sabinov
IČO
57188084
Zapísaná
Okresný úrad Prešov, 211276
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Kristína Šimčíková
IČO
57188084
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Jakubovanská 622/6, 083 01 Sabinov
Okres
Sabinov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
2. septembra 2025
Hlavná činnosť (SK NACE)
9319 Športové činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register fyzických osôb v športe
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
211276
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Sabinov: 8 407. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 265. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9319) v Prešovskom kraji: 933. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57188084.

Čím sa zaoberá Kristína Šimčíková

Hlavná činnosť · SK NACE

9319 Športové činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. činnosť športového odborníka

Štatutárny orgán

  • Kristína ŠimčíkováPodnikateľ · od 2. septembra 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Kristína Šimčíková

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Kristína Šimčíková
    • Sídlo: Jakubovanská 622/6, 083 01 Sabinov
    • Podnikateľ: Kristína Šimčíková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prešov, 211276.

Časté otázky o firme Kristína Šimčíková

Aké je IČO firmy Kristína Šimčíková?

IČO firmy Kristína Šimčíková je 57188084.

Kde sídli firma Kristína Šimčíková?

Sídlo firmy Kristína Šimčíková je Jakubovanská 622/6, 083 01 Sabinov, okres Sabinov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Kristína Šimčíková?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je športové činnosti i. n. (9319). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Kristína Šimčíková?

Firma Kristína Šimčíková vznikla 2. septembra 2025 a existuje 1 rok.

Kto je štatutárom firmy Kristína Šimčíková?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Kristína Šimčíková (podnikateľ).

Je Kristína Šimčíková platiteľom DPH?

Nie. Kristína Šimčíková nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Kristína Šimčíková daňovým dlžníkom?

Nie. Kristína Šimčíková nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Kristína Šimčíková názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Kristína Šimčíková aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57188084.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou