Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
KSU s.r.o.
KSU s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina (okres Žilina). IČO firmy je 52469051. Vznikla 27. júna 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 626 753 € a zisk 138 640 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 265,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 183 183 €, vlastné imanie 143 651 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 52469051
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina
- Stav
- Aktívna
Je firma KSU s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Žilina, Sro/81688/L
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121042187
Registrácia §4, platiteľ od 1. októbra 2024.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- KSU s.r.o.
- Sídlo
- Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina
- IČO
- 52469051
- DIČ
- 2121042187
- IČ DPH
- SK2121042187
- Zapísaná
- Okresný súd Žilina, Sro/81688/L
Údaje z registra
- Obchodné meno
- KSU s.r.o.
- IČO
- 52469051
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina
- Okres
- Žilina
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 27. júna 2019
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/81688/L
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 393. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 13 477. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Žilinskom kraji: 7 078. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy KSU s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 626 753 € a zisk 138 640 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 265,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 183 183 €, vlastné imanie 143 651 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 626 753 € | 138 640 € | 183 183 € | 143 651 € | 39 532 € |
| 2024 | 171 384 € | 25 156 € | 130 018 € | 50 632 € | 79 386 € |
| 2023 | 270 127 € | 37 965 € | 96 799 € | 42 976 € | 53 823 € |
| 2022 | — | -84 € | 29 011 € | 5 011 € | 24 000 € |
| 2021 | — | 0 € | 5 095 € | 5 095 € | — |
| 2020 | 10 634 € | 95 € | 5 112 € | 5 095 € | 17 € |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá KSU s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 15. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Upratovacie práce
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
Štatutárny orgán
- Anton HlushkoKonateľ · od 8. februára 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy KSU s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Zmena sídla: Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina
- Koniec funkcie (konateľ): Matúš Pavlík
- Konateľ: Anton Hlushko
2020
- Koniec funkcie (konateľ): Izzet Akkuş
- Konateľ: Matúš Pavlík
2019
- Koniec funkcie (konateľ): Matúš Pavlík
- Konateľ: Izzet Akkuş
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: KSU s.r.o.
- Sídlo: Mickiewiczova 16, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Matúš Pavlík
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/81688/L.
Časté otázky o firme KSU s.r.o.
Aké je IČO firmy KSU s.r.o.?
IČO firmy KSU s.r.o. je 52469051.
Kde sídli firma KSU s.r.o.?
Sídlo firmy KSU s.r.o. je Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá KSU s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 15.
Kedy vznikla firma KSU s.r.o.?
Firma KSU s.r.o. vznikla 27. júna 2019 a existuje 7 rokov.
Aké je základné imanie firmy KSU s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy KSU s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Anton Hlushko (konateľ).
Aké tržby má KSU s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma KSU s.r.o. tržby 626 753 €, medziročne viac o 265,7 %.
Je KSU s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 138 640 €.
Je KSU s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. KSU s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121042187, platiteľ od 1. októbra 2024. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je KSU s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. KSU s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma KSU s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 23. februára 2023. V štatutárnom orgáne je zapísaných 7 zmien.
Je firma KSU s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52469051.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- Green Residence Republiky 21, s. r. o.Žilina
- KONSEZA s. r. o.Žilina
- PEAR pubs s. r. o.Konská
- Samec & partners, s. r. o.Žilina
- SERVEL, s.r.o.Horný Hričov
- SWHouse s.r.o.Žilina
- VIVAX ZA, s.r.o.Žilina
- AGRO MJE s. r. o.Trnovo
Firmy s podobnou činnosťou
- AI-ELECTRO s.r.o.Elektrická inštalácia
- AKEPS, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- A&R Holding s.r.o.Maľovanie a zasklievanie
- BEM-tech, s.r.o.Inštalácia izolácie
- CSA-KA s. r. o.Murovanie a murárske práce
- ELKOMPLET, s.r.o.Elektrická inštalácia
- Leffler - Stav, s.r.o.,Zemné práce
- littlefinger, s.r.o.Murovanie a murárske práce