Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ladislav Cicu

Ladislav Cicu je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Hlavná ulica 63/60, 076 41 Dobrá (okres Trebišov). IČO firmy je 57895422. Vznikla 11. septembra 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
57895422
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hlavná ulica 63/60, 076 41 Dobrá
Stav
Aktívna

Je firma Ladislav Cicu spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Trebišov, 870-23916

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ladislav Cicu
Sídlo
Hlavná ulica 63/60, 076 41 Dobrá
IČO
57895422
Zapísaná
Okresný úrad Trebišov, 870-23916
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ladislav Cicu
IČO
57895422
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hlavná ulica 63/60, 076 41 Dobrá
Okres
Trebišov
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
11. septembra 2026
Hlavná činnosť (SK NACE)
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Trebišov
Spisová značka / číslo registrácie
870-23916
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trebišov: 9 970. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 121. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Košickom kraji: 2 543. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ladislav Cicu

Hlavná činnosť · SK NACE

2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Štatutárny orgán

  • Ladislav CicuPodnikateľ · od 11. septembra 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ladislav Cicu

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ladislav Cicu
    • Sídlo: Hlavná ulica 63/60, 076 41 Dobrá
    • Podnikateľ: Ladislav Cicu

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trebišov, 870-23916.

Časté otázky o firme Ladislav Cicu

Aké je IČO firmy Ladislav Cicu?

IČO firmy Ladislav Cicu je 57895422.

Kde sídli firma Ladislav Cicu?

Sídlo firmy Ladislav Cicu je Hlavná ulica 63/60, 076 41 Dobrá, okres Trebišov, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Ladislav Cicu?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Ladislav Cicu?

Firma Ladislav Cicu vznikla 11. septembra 2026.

Kto je štatutárom firmy Ladislav Cicu?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ladislav Cicu (podnikateľ).

Je Ladislav Cicu platiteľom DPH?

Nie. Ladislav Cicu nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ladislav Cicu daňovým dlžníkom?

Nie. Ladislav Cicu nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ladislav Cicu názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ladislav Cicu aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57895422.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou