Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ladislav Csinger

Ladislav Csinger je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Vodná ul. 2936/1, 945 01 Komárno (okres Komárno). IČO firmy je 40531724. Vznikla 29. novembra 2011, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti poisťovacích agentov a maklérov (6622). V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Údaje profilu spracované:

IČO
40531724
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Vodná ul. 2936/1, 945 01 Komárno
Stav
Bez záznamu

Je firma Ladislav Csinger spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Bez záznamu

    Národná banka Slovenska, 149415

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ladislav Csinger
Sídlo
Vodná ul. 2936/1, 945 01 Komárno
IČO
40531724
Zapísaná
Národná banka Slovenska, 149415
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ladislav Csinger
IČO
40531724
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Vodná ul. 2936/1, 945 01 Komárno
Okres
Komárno
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
29. novembra 2011
Hlavná činnosť (SK NACE)
6622 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register finančných agentov a finančných poradcov
Registrový súd / úrad
Národná banka Slovenska
Spisová značka / číslo registrácie
149415
Stav
Bez záznamu

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Komárno: 19 893. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 509. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6622) v Nitrianskom kraji: 1 502. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ladislav Csinger

Hlavná činnosť · SK NACE

6622 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. finančné sprostredkovanie / poradenstvo

Štatutárny orgán

  • Ladislav CsingerPodnikateľ · od 29. novembra 2011

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ladislav Csinger

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2011

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ladislav Csinger
    • Sídlo: Vodná ul. 2936/1, 945 01 Komárno
    • Podnikateľ: Ladislav Csinger

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Bez záznamu

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Registrový súd / úrad: Národná banka Slovenska, 149415.

Časté otázky o firme Ladislav Csinger

Aké je IČO firmy Ladislav Csinger?

IČO firmy Ladislav Csinger je 40531724.

Kde sídli firma Ladislav Csinger?

Sídlo firmy Ladislav Csinger je Vodná ul. 2936/1, 945 01 Komárno, okres Komárno, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Ladislav Csinger?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti poisťovacích agentov a maklérov (6622). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Ladislav Csinger?

Firma Ladislav Csinger vznikla 29. novembra 2011 a existuje 14 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ladislav Csinger?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ladislav Csinger (podnikateľ).

Je Ladislav Csinger platiteľom DPH?

Nie. Ladislav Csinger nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ladislav Csinger daňovým dlžníkom?

Nie. Ladislav Csinger nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ladislav Csinger názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ladislav Csinger aktívna?

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 40531724.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou