Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Lamba.sk s. r. o.
Lamba.sk s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Rustaveliho 3, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača (okres Bratislava III). IČO firmy je 53970080. Vznikla 5. augusta 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 50 604 € a stratu 2 938 €. Tržby sa medziročne znížili o 3,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 45 260 €, vlastné imanie 9 785 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 53970080
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Rustaveliho 3, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- Stav
- Aktívna
Je firma Lamba.sk s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/154411/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121539882
Registrácia §4, platiteľ od 1. mája 2024.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Lamba.sk s. r. o.
- Sídlo
- Rustaveliho 3, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- IČO
- 53970080
- DIČ
- 2121539882
- IČ DPH
- SK2121539882
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/154411/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Lamba.sk s. r. o.
- IČO
- 53970080
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Rustaveliho 3, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- Okres
- Bratislava III
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 5. augusta 2021
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/154411/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 41 986. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 032. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4712) v Bratislavskom kraji: 13 631. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Lamba.sk s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 50 604 € a stratu 2 938 €. Tržby sa medziročne znížili o 3,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 45 260 €, vlastné imanie 9 785 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 604 € | -2 938 € | 45 260 € | 9 785 € | 35 475 € |
| 2024 | 52 422 € | -2 669 € | 47 979 € | 12 723 € | 35 256 € |
| 2023 | 45 933 € | 2 734 € | 27 926 € | 15 392 € | 12 534 € |
| 2022 | 24 530 € | 7 359 € | 17 804 € | 12 658 € | 5 146 € |
| 2021 | 11 944 € | 299 € | 13 372 € | 5 299 € | 8 073 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Lamba.sk s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Čistiace a upratovacie služby
Štatutárny orgán
- Alexander BerezovskijKonateľ · od 5. augusta 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Lamba.sk s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Lamba.sk s. r. o.
- Sídlo: Rustaveliho 3, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Alexander Berezovskij
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/154411/B.
Časté otázky o firme Lamba.sk s. r. o.
Aké je IČO firmy Lamba.sk s. r. o.?
IČO firmy Lamba.sk s. r. o. je 53970080.
Kde sídli firma Lamba.sk s. r. o.?
Sídlo firmy Lamba.sk s. r. o. je Rustaveliho 3, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Lamba.sk s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.
Kedy vznikla firma Lamba.sk s. r. o.?
Firma Lamba.sk s. r. o. vznikla 5. augusta 2021 a existuje 5 rokov.
Aké je základné imanie firmy Lamba.sk s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Lamba.sk s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Alexander Berezovskij (konateľ).
Aké tržby má Lamba.sk s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Lamba.sk s. r. o. tržby 50 604 €, medziročne menej o 3,5 %.
Je Lamba.sk s. r. o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 2 938 €.
Je Lamba.sk s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Lamba.sk s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121539882, platiteľ od 1. mája 2024. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Lamba.sk s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Lamba.sk s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Lamba.sk s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Lamba.sk s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53970080.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- BLISS&EVENTS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- B poke s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- HCM export s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača
- LEX GROUP s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- maes s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- MedIQ, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Miape s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača
- Rating s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- 3ONKE s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- ELEMENT s.r.o.Maloobchod s farmaceutickými výrobkami
- Lekáreň na Sihoti, s. r. o.Maloobchod s farmaceutickými výrobkami
- Matej Lipnický s.r.o.Maloobchod so športovými potrebami
- OLEJOKA s. r. o.Maloobchod so športovými potrebami
- OSKOL, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- PeakTrade Consulting s. r. o.Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom
- PRO - CONSULT s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod