Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Leffler - Stav, s.r.o.,

Leffler - Stav, s.r.o., je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Jelšovce 169, 951 43 Jelšovce (okres Nitra). IČO firmy je 53180321. Vznikla 18. júla 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 191 999 € a zisk 7 599 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 11 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 115 224 €, vlastné imanie 21 846 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
53180321
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jelšovce 169, 951 43 Jelšovce
Stav
Aktívna

Je firma Leffler - Stav, s.r.o., spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Nitra, Sro/51769/N

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121295396

    Registrácia §4, platiteľ od 4. apríla 2022.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Leffler - Stav, s.r.o.,
Sídlo
Jelšovce 169, 951 43 Jelšovce
IČO
53180321
DIČ
2121295396
IČ DPH
SK2121295396
Zapísaná
Okresný súd Nitra, Sro/51769/N
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Leffler - Stav, s.r.o.,
IČO
53180321
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jelšovce 169, 951 43 Jelšovce
Okres
Nitra
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
18. júla 2020
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4312 Zemné práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Nitra
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/51769/N
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nitra: 32 143. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 12 570. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Nitrianskom kraji: 4 300. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy Leffler - Stav, s.r.o.,

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 191 999 € a zisk 7 599 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 11 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 115 224 €, vlastné imanie 21 846 €.

Tržby (čistý obrat)
2020: 7 tis. €'202021: 156 tis. €'212022: 108 tis. €'222023: 178 tis. €'232024: 173 tis. €'242025: 192 tis. €'25192 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2020: 437 €'202021: 16 tis. €'212022: 15 tis. €'222023: 12 tis. €'232024: 1 tis. €'242025: 8 tis. €'258 tis. €
Finančné údaje firmy Leffler - Stav, s.r.o., podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025191 999 €7 599 €115 224 €21 846 €93 378 €
2024172 949 €1 005 €68 033 €14 247 €53 786 €
2023177 697 €12 260 €42 887 €17 260 €25 627 €
2022107 567 €15 116 €29 086 €20 116 €8 970 €
2021155 800 €15 713 €24 904 €20 713 €4 191 €
20206 895 €437 €5 650 €5 437 €213 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá Leffler - Stav, s.r.o.,

Hlavná činnosť · SK NACE

4312 Zemné práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Prípravné práce k realizácii stavby
  2. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Štatutárny orgán

  • Marcel LefflerKonateľ · od 18. júla 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Leffler - Stav, s.r.o.,

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Leffler - Stav, s.r.o.,
    • Sídlo: Jelšovce 169, 951 43 Jelšovce
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Marcel Leffler

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Nitra, Sro/51769/N.

Časté otázky o firme Leffler - Stav, s.r.o.,

Aké je IČO firmy Leffler - Stav, s.r.o.,?

IČO firmy Leffler - Stav, s.r.o., je 53180321.

Kde sídli firma Leffler - Stav, s.r.o.,?

Sídlo firmy Leffler - Stav, s.r.o., je Jelšovce 169, 951 43 Jelšovce, okres Nitra, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Leffler - Stav, s.r.o.,?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma Leffler - Stav, s.r.o.,?

Firma Leffler - Stav, s.r.o., vznikla 18. júla 2020 a existuje 6 rokov.

Aké je základné imanie firmy Leffler - Stav, s.r.o.,?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Leffler - Stav, s.r.o.,?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marcel Leffler (konateľ).

Aké tržby má Leffler - Stav, s.r.o.,?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Leffler - Stav, s.r.o., tržby 191 999 €, medziročne viac o 11 %.

Je Leffler - Stav, s.r.o., zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 7 599 €.

Je Leffler - Stav, s.r.o., platiteľom DPH?

Áno. Leffler - Stav, s.r.o., je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121295396, platiteľ od 4. apríla 2022. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je Leffler - Stav, s.r.o., daňovým dlžníkom?

Nie. Leffler - Stav, s.r.o., nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Leffler - Stav, s.r.o., názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Leffler - Stav, s.r.o., aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53180321.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou