Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

León Kroka

León Kroka je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Sedliská 515, 094 09 Sedliská (okres Vranov nad Topľou). IČO firmy je 53082761. Vznikla 18. mája 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
53082761
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Sedliská 515, 094 09 Sedliská
Stav
Aktívna

Je firma León Kroka spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-19301

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
León Kroka
Sídlo
Sedliská 515, 094 09 Sedliská
IČO
53082761
Zapísaná
Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-19301
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
León Kroka
IČO
53082761
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Sedliská 515, 094 09 Sedliská
Okres
Vranov nad Topľou
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
18. mája 2020
Hlavná činnosť (SK NACE)
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Vranov nad Topľou
Spisová značka / číslo registrácie
790-19301
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Vranov nad Topľou: 10 060. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 275. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Prešovskom kraji: 10 857. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá León Kroka

Hlavná činnosť · SK NACE

4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • León KrokaPodnikateľ · od 18. mája 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy León Kroka

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: León Kroka
    • Sídlo: 515, 094 09 Sedliská
    • Podnikateľ: León Kroka

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-19301.

Časté otázky o firme León Kroka

Aké je IČO firmy León Kroka?

IČO firmy León Kroka je 53082761.

Kde sídli firma León Kroka?

Sídlo firmy León Kroka je Sedliská 515, 094 09 Sedliská, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá León Kroka?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma León Kroka?

Firma León Kroka vznikla 18. mája 2020 a existuje 6 rokov.

Kto je štatutárom firmy León Kroka?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: León Kroka (podnikateľ).

Je León Kroka platiteľom DPH?

Nie. León Kroka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je León Kroka daňovým dlžníkom?

Nie. León Kroka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma León Kroka názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma León Kroka aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53082761.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou