Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

LEONE - SK, spol. s r.o.

LEONE - SK, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Údernícka 24, 851 01 Bratislava. IČO firmy je 35887311. Vznikla 25. mája 2004, teda pred 22 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
35887311
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Údernícka 24, 851 01 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma LEONE - SK, spol. s r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/31868/B

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
LEONE - SK, spol. s r.o.
Sídlo
Údernícka 24, 851 01 Bratislava
IČO
35887311
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/31868/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
LEONE - SK, spol. s r.o.
IČO
35887311
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Údernícka 24, 851 01 Bratislava
Dátum vzniku
25. mája 2004
Základné imanie
6 640,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/31868/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 35887311.

Čím sa zaoberá LEONE - SK, spol. s r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  2. kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  3. reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  4. organizovanie kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,
  5. prenájom strojov, prístrojov a zariadení,
  6. faktoring a forfaiting,
  7. prenájom a prevádzkovanie zábavných, nevýherných automatov,
  8. prenájom a prevádzkovanie predajných automatov obsluhovaných zákazníkmi,
  9. poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  10. organizačno technické zabezpečenie kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti,
  11. sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,

Štatutárny orgán

  • Štefan KöglerKonateľ · od 25. mája 2004

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy LEONE - SK, spol. s r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2004. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2010

    • Základné imanie: 6 640,00 €
    • Základné imanie:
  2. 2004

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: LEONE - SK, spol. s r.o.
    • Sídlo: Údernícka 24, 851 01 Bratislava
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Štefan Kögler

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 640,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/31868/B.

Časté otázky o firme LEONE - SK, spol. s r.o.

Aké je IČO firmy LEONE - SK, spol. s r.o.?

IČO firmy LEONE - SK, spol. s r.o. je 35887311.

Kde sídli firma LEONE - SK, spol. s r.o.?

Sídlo firmy LEONE - SK, spol. s r.o. je Údernícka 24, 851 01 Bratislava.

Čím sa zaoberá LEONE - SK, spol. s r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.

Kedy vznikla firma LEONE - SK, spol. s r.o.?

Firma LEONE - SK, spol. s r.o. vznikla 25. mája 2004 a existuje 22 rokov.

Aké je základné imanie firmy LEONE - SK, spol. s r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.

Kto je štatutárom firmy LEONE - SK, spol. s r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Štefan Kögler (konateľ).

Je LEONE - SK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Nie. LEONE - SK, spol. s r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je LEONE - SK, spol. s r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. LEONE - SK, spol. s r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma LEONE - SK, spol. s r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma LEONE - SK, spol. s r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35887311.

Firmy s podobnou činnosťou