Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Lesné a pozemkové družstvo Dvorce
Lesné a pozemkové družstvo Dvorce je družstvo so sídlom Hlavná 27/201, 059 92 Huncovce (okres Kežmarok). IČO firmy je 47248939. Vznikla 20. júna 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 2 370,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 47248939
- Právna forma
- Družstvo
- Sídlo
- Hlavná 27/201, 059 92 Huncovce
- Stav
- Aktívna
Je firma Lesné a pozemkové družstvo Dvorce spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Prešov, Dr/10168/P
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Lesné a pozemkové družstvo Dvorce
- Sídlo
- Hlavná 27/201, 059 92 Huncovce
- IČO
- 47248939
- Zapísaná
- Okresný súd Prešov, Dr/10168/P
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Lesné a pozemkové družstvo Dvorce
- IČO
- 47248939
- Právna forma
- Družstvo
- Sídlo
- Hlavná 27/201, 059 92 Huncovce
- Okres
- Kežmarok
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 20. júna 2013
- Základné imanie
- 2 370,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Prešov
- Spisová značka / číslo registrácie
- Dr/10168/P
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Kežmarok: 9 764. Z nich s právnou formou družstvo: 14. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Prešovskom kraji: 1 069. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 47248939.
Čím sa zaoberá Lesné a pozemkové družstvo Dvorce
Hlavná činnosť · SK NACE
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Štatutárny orgán
- Jarmila KramarčíkováPredstavenstvo · od 12. septembra 2021
- Ladislav MallákPredstavenstvo · od 12. septembra 2021
- Mgr. Renáta CharitunováPredstavenstvo · od 12. septembra 2021
- František PekarčíkPredstavenstvo · od 12. septembra 2021
- Ing. Jozefína PekarčíkováPredstavenstvo · od 12. septembra 2021
- Ing. Štefan PekarčíkPredstavenstvo · od 12. septembra 2021
- Ján LabudaPredstavenstvo · od 12. septembra 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Lesné a pozemkové družstvo Dvorce
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Koniec funkcie (predstavenstvo): Mária Korenková
2021
- Predstavenstvo: František Pekarčík
2017
- Koniec funkcie (predstavenstvo): Jozef Ordzovenský
- Koniec funkcie (predstavenstvo): Renáta Charitunová
2016
- Predstavenstvo: Jarmila Kramarčíková
- Predstavenstvo: Mgr. Renáta Charitunová
Zobraziť staršie záznamy (11)
2013
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Lesné a pozemkové družstvo Dvorce
- Sídlo: Hlavná 27/201, 059 92 Huncovce
- Základné imanie: 2 370,00 €
- Predstavenstvo: Jozef Ordzovenský
- Predstavenstvo: Ladislav Mallák
- Predstavenstvo: Mária Korenková
- Predstavenstvo: Renáta Charitunová
- Predstavenstvo: Ing. Jozefína Pekarčíková
- Predstavenstvo: Ing. Štefan Pekarčík
- Predstavenstvo: Ján Labuda
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
2 370,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Prešov, Dr/10168/P.
Časté otázky o firme Lesné a pozemkové družstvo Dvorce
Aké je IČO firmy Lesné a pozemkové družstvo Dvorce?
IČO firmy Lesné a pozemkové družstvo Dvorce je 47248939.
Kde sídli firma Lesné a pozemkové družstvo Dvorce?
Sídlo firmy Lesné a pozemkové družstvo Dvorce je Hlavná 27/201, 059 92 Huncovce, okres Kežmarok, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá Lesné a pozemkové družstvo Dvorce?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Lesné a pozemkové družstvo Dvorce?
Firma Lesné a pozemkové družstvo Dvorce vznikla 20. júna 2013 a existuje 13 rokov.
Aké je základné imanie firmy Lesné a pozemkové družstvo Dvorce?
Základné imanie zapísané v registri je 2 370,00 €.
Kto je štatutárom firmy Lesné a pozemkové družstvo Dvorce?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jarmila Kramarčíková (predstavenstvo), Ladislav Mallák (predstavenstvo), Mgr. Renáta Charitunová (predstavenstvo), František Pekarčík (predstavenstvo), Ing. Jozefína Pekarčíková (predstavenstvo), Ing. Štefan Pekarčík (predstavenstvo), Ján Labuda (predstavenstvo).
Je Lesné a pozemkové družstvo Dvorce platiteľom DPH?
Nie. Lesné a pozemkové družstvo Dvorce nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Lesné a pozemkové družstvo Dvorce daňovým dlžníkom?
Nie. Lesné a pozemkové družstvo Dvorce nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Lesné a pozemkové družstvo Dvorce názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 13 zmien.
Je firma Lesné a pozemkové družstvo Dvorce aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47248939.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- €URODREVOCOMP, s.r.o.Medzilaborce
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Medzilaborce
- 007 group s. r. o.Nižný Hrušov
- 100lar, s.r.o.Pečovská Nová Ves
- 103 club, s.r.o.Poprad
- 103 Real Estate, s.r.o.Poprad
- 108 Flow s. r. o.Prešov
- 10DTendy, s. r. o.Poprad
Firmy s podobnou činnosťou
- $OKOLOV V.B s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- €GOLD s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 0112358 property s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 098 Services s. r. o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 10Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 1000 Realít BA, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 Realít EU, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 realít +, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností