Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo

Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo je pozemkové spoločenstvo so sídlom Drietoma 31, 913 03 Drietoma (okres Trenčín). IČO firmy je 31827888. Vznikla 18. marca 1996, teda pred 30 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (0210). V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Údaje profilu spracované:

IČO
31827888
Právna forma
Pozemkové spoločenstvo
Sídlo
Drietoma 31, 913 03 Drietoma
Stav
Bez záznamu

Je firma Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Bez záznamu

    Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, R-0008/309

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2020980940

    Registrácia §4, platiteľ od 15. decembra 2008.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo
Sídlo
Drietoma 31, 913 03 Drietoma
IČO
31827888
DIČ
2020980940
IČ DPH
SK2020980940
Zapísaná
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, R-0008/309
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo
IČO
31827888
Právna forma
Pozemkové spoločenstvo
Sídlo
Drietoma 31, 913 03 Drietoma
Okres
Trenčín
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
18. marca 1996
Hlavná činnosť (SK NACE)
0210 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Register pozemkových spoločenstiev
Registrový súd / úrad
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Spisová značka / číslo registrácie
R-0008/309
Stav
Bez záznamu

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 213. Z nich s právnou formou pozemkové spoločenstvo: 84. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0210) v Trenčianskom kraji: 420. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 31827888.

Čím sa zaoberá Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo

Hlavná činnosť · SK NACE

0210 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

Štatutárny orgán

  • Jozef VaňoPredseda · od 10. marca 2024
  • Jozef PilkoNeurčené · od 10. marca 2024
  • Peter PilkoNeurčené · od 10. marca 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1996. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Predseda: Jozef Vaňo
    • Neurčené: Jozef Pilko
    • Neurčené: Peter Pilko
  2. 2020

    • Koniec funkcie (neurčené): Ivan Špaček
  3. 2019

    • Sídlo: Drietoma 31, 913 03 Drietoma
  4. 2004

    • Neurčené: Ivan Špaček
Zobraziť staršie záznamy (2)
  1. 1996

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Bez záznamu

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Registrový súd / úrad: Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, R-0008/309.

Časté otázky o firme Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo

Aké je IČO firmy Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo?

IČO firmy Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo je 31827888.

Kde sídli firma Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo?

Sídlo firmy Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo je Drietoma 31, 913 03 Drietoma, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (0210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo?

Firma Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo vznikla 18. marca 1996 a existuje 30 rokov.

Kto je štatutárom firmy Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Jozef Vaňo (predseda), Jozef Pilko (neurčené), Peter Pilko (neurčené).

Je Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo platiteľom DPH?

Áno. Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2020980940, platiteľ od 15. decembra 2008. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo daňovým dlžníkom?

Nie. Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma Lesné spoločenstvo Michal Múdry Šebík a spol. - pozemkové spoločenstvo aktívna?

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 31827888.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou