Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Letisko Očová s.r.o.
Letisko Očová s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 48090697. Vznikla 14. apríla 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Základné imanie zapísané v registri je 10 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 48090697
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica
- Stav
- Aktívna
Je firma Letisko Očová s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/27974/S
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120049855
Registrácia §4, platiteľ od 1. júna 2015.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Letisko Očová s.r.o.
- Sídlo
- Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica
- IČO
- 48090697
- DIČ
- 2120049855
- IČ DPH
- SK2120049855
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/27974/S
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Letisko Očová s.r.o.
- IČO
- 48090697
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica
- Okres
- Banská Bystrica
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 14. apríla 2015
- Základné imanie
- 10 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/27974/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 988. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 11 400. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Banskobystrickom kraji: 2 217. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48090697.
Čím sa zaoberá Letisko Očová s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- reklamné a marketingové služby
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
- prieskum trhu a verejnej mienky
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
- služby požičovní
Štatutárny orgán
- Ing. Marek SedliakKonateľ · od 14. apríla 2015
- Ing. Michal BodnárKonateľ · od 14. júna 2016
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Letisko Očová s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2016
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Peter Poliak
- Konateľ: Ing. Michal Bodnár
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Letisko Očová s.r.o.
- Sídlo: Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica
- Základné imanie: 10 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Marek Sedliak
- Konateľ: Ing. Peter Poliak
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
10 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/27974/S.
Časté otázky o firme Letisko Očová s.r.o.
Aké je IČO firmy Letisko Očová s.r.o.?
IČO firmy Letisko Očová s.r.o. je 48090697.
Kde sídli firma Letisko Očová s.r.o.?
Sídlo firmy Letisko Očová s.r.o. je Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Letisko Očová s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.
Kedy vznikla firma Letisko Očová s.r.o.?
Firma Letisko Očová s.r.o. vznikla 14. apríla 2015 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy Letisko Očová s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 10 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Letisko Očová s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Marek Sedliak (konateľ), Ing. Michal Bodnár (konateľ).
Je Letisko Očová s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Letisko Očová s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120049855, platiteľ od 1. júna 2015. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Letisko Očová s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Letisko Očová s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Letisko Očová s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.
Je firma Letisko Očová s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48090697.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- Accout Center s.r.o.IČO 50928996
- Akinex, s. r. o.IČO 52751139
- Alex-mar s.r.o.IČO 54689261
- ALPCON, s. r. o.IČO 55232582
- ALTRIX, spol. s r.o.IČO 36633275
- Antastic s.r.o.IČO 47660953
- AR-Ha, spol. s r.o.IČO 52658899
- AS Performance, s. r. o.IČO 55926274
- BASALT STONE s.r.o.IČO 50576321
- BBK AGRO, s.r.o. „v konkurze“IČO 44095066
- BENJOE, s.r.o. „v likvidácii“IČO 46879005
- BIC Banská Bystrica, s.r.o.IČO 31609465
- BLUE Investment s.r.o.IČO 46976329
- Carrie services s. r. o.IČO 55393721
- CBS Trade s.r.o.IČO 48248312
- DAMADA real s.r.o.IČO 50394011
- Data Universe, s.r.o.IČO 53126564
- DEVIRA REALITY s.r.o.IČO 55349668
- Diamond Life s.r.o.IČO 36623067
- Doma invest s.r.o.IČO 45629005
Všetky právnické osoby na tejto adrese (104) →
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 consulting, spol. s r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- 0011 Consulting s.r.o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- 007 group s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- 009 Group, s.r.o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- 009 Partners s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- 0100 SPV III. s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- 0100 SPV II. s. r. o.Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia