Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Limited extreme s. r. o.

Limited extreme s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Laca Novomeského 2731/26, 902 01 Pezinok (okres Pezinok). IČO firmy je 52930670. Vznikla 16. apríla 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
52930670
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Laca Novomeského 2731/26, 902 01 Pezinok
Stav
Aktívna

Je firma Limited extreme s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/144462/B

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Limited extreme s. r. o.
Sídlo
Laca Novomeského 2731/26, 902 01 Pezinok
IČO
52930670
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/144462/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Limited extreme s. r. o.
IČO
52930670
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Laca Novomeského 2731/26, 902 01 Pezinok
Okres
Pezinok
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
16. apríla 2020
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/144462/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Pezinok: 13 799. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 5 301. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Bratislavskom kraji: 6 165. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52930670.

Čím sa zaoberá Limited extreme s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  4. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  5. Prenájom hnuteľných vecí
  6. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  7. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  8. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Štatutárny orgán

  • Petar DukinKonateľ · od 16. apríla 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Limited extreme s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Limited extreme s. r. o.
    • Sídlo: Laca Novomeského 2731/26, 902 01 Pezinok
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Petar Dukin

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/144462/B.

Časté otázky o firme Limited extreme s. r. o.

Aké je IČO firmy Limited extreme s. r. o.?

IČO firmy Limited extreme s. r. o. je 52930670.

Kde sídli firma Limited extreme s. r. o.?

Sídlo firmy Limited extreme s. r. o. je Laca Novomeského 2731/26, 902 01 Pezinok, okres Pezinok, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Limited extreme s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.

Kedy vznikla firma Limited extreme s. r. o.?

Firma Limited extreme s. r. o. vznikla 16. apríla 2020 a existuje 6 rokov.

Aké je základné imanie firmy Limited extreme s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Limited extreme s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Petar Dukin (konateľ).

Je Limited extreme s. r. o. platiteľom DPH?

Nie. Limited extreme s. r. o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Limited extreme s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. Limited extreme s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Limited extreme s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Limited extreme s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52930670.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou