Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
LiQ s. r. o.
LiQ s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Podhájska 155, 900 86 Budmerice (okres Pezinok). IČO firmy je 55706851. Vznikla 5. septembra 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: oprava a údržba elektrických prístrojov (3314). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 222 375 € a zisk 124 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 30,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 50 564 €, vlastné imanie 4 775 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 55706851
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Podhájska 155, 900 86 Budmerice
- Stav
- Aktívna
Je firma LiQ s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/172083/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2122063130
Registrácia §4, platiteľ od 1. novembra 2023.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- LiQ s. r. o.
- Sídlo
- Podhájska 155, 900 86 Budmerice
- IČO
- 55706851
- DIČ
- 2122063130
- IČ DPH
- SK2122063130
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/172083/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- LiQ s. r. o.
- IČO
- 55706851
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Podhájska 155, 900 86 Budmerice
- Okres
- Pezinok
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 5. septembra 2023
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/172083/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Pezinok: 13 788. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 5 295. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 3314) v Bratislavskom kraji: 450. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy LiQ s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 222 375 € a zisk 124 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 30,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 50 564 €, vlastné imanie 4 775 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222 375 € | 124 € | 50 564 € | 4 775 € | 45 789 € |
| 2024 | 170 536 € | 1 599 € | 55 811 € | 4 650 € | 51 161 € |
| 2023 | 51 560 € | -1 949 € | 16 277 € | 3 051 € | 13 226 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá LiQ s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 15. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Opravy vyhradených technických zariadení elektrických
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Štatutárny orgán
- Ing. Zlatko BalašKonateľ · od 5. septembra 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy LiQ s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: LiQ s. r. o.
- Sídlo: Podhájska 155, 900 86 Budmerice
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Zlatko Balaš
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/172083/B.
Časté otázky o firme LiQ s. r. o.
Aké je IČO firmy LiQ s. r. o.?
IČO firmy LiQ s. r. o. je 55706851.
Kde sídli firma LiQ s. r. o.?
Sídlo firmy LiQ s. r. o. je Podhájska 155, 900 86 Budmerice, okres Pezinok, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá LiQ s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je oprava a údržba elektrických prístrojov (3314). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 15.
Kedy vznikla firma LiQ s. r. o.?
Firma LiQ s. r. o. vznikla 5. septembra 2023 a existuje 3 roky.
Aké je základné imanie firmy LiQ s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy LiQ s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Zlatko Balaš (konateľ).
Aké tržby má LiQ s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma LiQ s. r. o. tržby 222 375 €, medziročne viac o 30,4 %.
Je LiQ s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 124 €.
Je LiQ s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. LiQ s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122063130, platiteľ od 1. novembra 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je LiQ s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. LiQ s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma LiQ s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma LiQ s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55706851.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- Z&I Luigi, s. r. o.Svätý Jur
- AGROPARTNER Šaštín, spol. s r.o.Plavecké Podhradie
- Ahoj Park Cafe s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- Akaravany, s. r. o.Bratislava - mestská časť Čunovo
- A&R Holding s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- Barrax, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- BLISS&EVENTS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- B poke s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- Akaravany, s. r. o.Oprava a údržba elektronických a optických prístrojov