Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

littlefinger, s.r.o.

littlefinger, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Pasienková 2/F, 821 06 Bratislava. IČO firmy je 44768575. Vznikla 30. júla 2009, teda pred 17 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: murovanie a murárske práce (4391). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 5 509 892 € a zisk 774 351 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 12,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 091 726 €, vlastné imanie 4 677 580 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
44768575
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pasienková 2/F, 821 06 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma littlefinger, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/59675/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022866131

    Registrácia §4, platiteľ od 15. mája 2010.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
littlefinger, s.r.o.
Sídlo
Pasienková 2/F, 821 06 Bratislava
IČO
44768575
DIČ
2022866131
IČ DPH
SK2022866131
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/59675/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
littlefinger, s.r.o.
IČO
44768575
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pasienková 2/F, 821 06 Bratislava
Dátum vzniku
30. júla 2009
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4391 Murovanie a murárske práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/59675/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy littlefinger, s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 5 509 892 € a zisk 774 351 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 12,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 091 726 €, vlastné imanie 4 677 580 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 2,4 mil. €'182019: 2,7 mil. €'192020: 2,9 mil. €'202021: 2,8 mil. €'212022: 4,5 mil. €'222023: 4,9 mil. €'232024: 4,9 mil. €'242025: 5,5 mil. €'255,5 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 219 tis. €'182019: 124 tis. €'192020: -20 tis. €'202021: 401 tis. €'212022: 727 tis. €'222023: 684 tis. €'232024: 719 tis. €'242025: 774 tis. €'25774 tis. €
Finančné údaje firmy littlefinger, s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
20255 509 892 €774 351 €5 091 726 €4 677 580 €408 306 €
20244 902 707 €719 387 €4 521 582 €3 903 229 €612 683 €
20234 905 962 €684 239 €4 104 859 €3 183 842 €915 317 €
20224 459 391 €726 979 €3 543 278 €2 522 690 €1 014 674 €
20212 798 893 €400 532 €3 020 891 €1 760 279 €1 254 699 €
20202 859 086 €-19 604 €1 840 707 €1 359 747 €480 960 €
20192 726 702 €123 597 €1 932 871 €1 379 351 €549 920 €
20182 393 067 €219 282 €1 363 702 €1 255 754 €107 948 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá littlefinger, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4391 Murovanie a murárske práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  2. prípravné práce k realizácii stavby,
  3. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  4. murárstvo,
  5. sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva,
  6. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  7. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  8. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevázdkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  9. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hnotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  10. izolatérstvo,
  11. podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,
  12. asfaltérske práce,
  13. prenájom hnuteľných vecí,

Štatutárny orgán

  • Tomáš MalíčekKonateľ · od 30. júla 2009
  • Ing. Rudolf MalíčekKonateľ · od 27. septembra 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy littlefinger, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2009. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Konateľ: Ing. Rudolf Malíček
  2. 2017

    • Zmena sídla: Pasienková 2/F, 821 06 Bratislava
  3. 2009

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: littlefinger, s.r.o.
    • Sídlo: Púpavová 675/40, 841 04 Bratislava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Tomáš Malíček

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/59675/B.

Časté otázky o firme littlefinger, s.r.o.

Aké je IČO firmy littlefinger, s.r.o.?

IČO firmy littlefinger, s.r.o. je 44768575.

Kde sídli firma littlefinger, s.r.o.?

Sídlo firmy littlefinger, s.r.o. je Pasienková 2/F, 821 06 Bratislava.

Čím sa zaoberá littlefinger, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je murovanie a murárske práce (4391). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.

Kedy vznikla firma littlefinger, s.r.o.?

Firma littlefinger, s.r.o. vznikla 30. júla 2009 a existuje 17 rokov.

Aké je základné imanie firmy littlefinger, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy littlefinger, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Tomáš Malíček (konateľ), Ing. Rudolf Malíček (konateľ).

Aké tržby má littlefinger, s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma littlefinger, s.r.o. tržby 5 509 892 €, medziročne viac o 12,4 %.

Je littlefinger, s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 774 351 €.

Je littlefinger, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. littlefinger, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022866131, platiteľ od 15. mája 2010. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je littlefinger, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. littlefinger, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma littlefinger, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 22. januára 2017. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma littlefinger, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44768575.

Firmy s podobnou činnosťou