Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
LOG-INOX s.r.o.
LOG-INOX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Stavebná 1, 974 01 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 45352224. Vznikla 12. januára 2010, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 45352224
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Stavebná 1, 974 01 Banská Bystrica
- Stav
- Aktívna
Je firma LOG-INOX s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/17529/S
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 720,00 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- LOG-INOX s.r.o.
- Sídlo
- Stavebná 1, 974 01 Banská Bystrica
- IČO
- 45352224
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/17529/S
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- LOG-INOX s.r.o.
- IČO
- 45352224
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Stavebná 1, 974 01 Banská Bystrica
- Okres
- Banská Bystrica
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 12. januára 2010
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/17529/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 988. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 11 400. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5320) v Banskobystrickom kraji: 305. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 45352224.
Čím sa zaoberá LOG-INOX s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 12. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy
- reklamná a propagačná činnosť
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- prenájom hnuteľných vecí
- zasielateľstvo
Štatutárny orgán
- Gábor MesterKonateľ · od 12. januára 2010
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy LOG-INOX s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2010. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2010
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: LOG-INOX s.r.o.
- Sídlo: Stavebná 1, 974 01 Banská Bystrica
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Gábor Mester
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/17529/S.
Časté otázky o firme LOG-INOX s.r.o.
Aké je IČO firmy LOG-INOX s.r.o.?
IČO firmy LOG-INOX s.r.o. je 45352224.
Kde sídli firma LOG-INOX s.r.o.?
Sídlo firmy LOG-INOX s.r.o. je Stavebná 1, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá LOG-INOX s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 12.
Kedy vznikla firma LOG-INOX s.r.o.?
Firma LOG-INOX s.r.o. vznikla 12. januára 2010 a existuje 16 rokov.
Aké je základné imanie firmy LOG-INOX s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy LOG-INOX s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Gábor Mester (konateľ).
Je LOG-INOX s.r.o. platiteľom DPH?
Nie. LOG-INOX s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je LOG-INOX s.r.o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 720,00 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma LOG-INOX s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma LOG-INOX s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45352224.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- A.P.S.A. s.r.o.IČO 46567780
- B.T.I. spol. s r.o. „v konkurze“IČO 36343781
- BAPS, s. r. o.IČO 45240281
- BCF ENERGY j. s. a. „v konkurze“IČO 54552036
- EK-PROMOTION, s.r.o.IČO 36747327
- EQUITAS Recovery, k. s.IČO 57710228
- ER GREEN ENERGY s.r.o.IČO 54479185
- KAMAX SK, s.r.o.IČO 46485422
- SoftClean, a.s.IČO 36807630
- UK ENERGY SLOVAKIA, s.r.o. „v konkurze“IČO 51966255
- WAY TAXI s.r.o.IČO 53698614
- ŠK-EMI BANSKÁ BYSTRICAIČO 48449105
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 100RM s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- 1tri1 s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- 222 s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- 3bodka s.r.oOstatné poštové služby a služby kuriérov
- A3 interiér s. r. o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- A4 plus s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- Aarson s.r.o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov
- ABC BA s. r. o.Ostatné poštové služby a služby kuriérov