Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii

Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Sadová 3003/7, 916 01 Stará Turá (okres Nové Mesto nad Váhom). IČO firmy je 50336452. Vznikla 24. mája 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii.

Údaje profilu spracované:

IČO
50336452
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Sadová 3003/7, 916 01 Stará Turá
Stav
V likvidácii

Je firma Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    V likvidácii

    Okresný súd Trenčín, Sro/33124/R

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii
Sídlo
Sadová 3003/7, 916 01 Stará Turá
IČO
50336452
Zapísaná
Okresný súd Trenčín, Sro/33124/R
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii
IČO
50336452
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Sadová 3003/7, 916 01 Stará Turá
Okres
Nové Mesto nad Váhom
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
24. mája 2016
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trenčín
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/33124/R
Stav
V likvidácii

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nové Mesto nad Váhom: 11 022. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 859. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Trenčianskom kraji: 2 078. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50336452.

Čím sa zaoberá Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 17. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  5. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  6. Organizovanie kurzov, školení a seminárov
  7. Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  8. Skladovanie a uskladňovanie
  9. Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  10. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  11. Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
  12. Čistiace a upratovacie služby
  13. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  14. Organizovanie športových a kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  15. Administratívne služby
Zobraziť ďalších 2 predmetov podnikania
  1. Prenájom hnuteľných vecí
  2. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Štatutárny orgán

  • Ing. Andrea NaďováKonateľ · od 24. mája 2016
  • Ing. Alena ŠimúnováLikvidátor · od 30. septembra 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Zmena obchodného mena na: Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii
    • Likvidátor: Ing. Alena Šimúnová
  2. 2016

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Ľubomíra Fašková
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Logistics solutions, s. r. o.
    • Sídlo: Sadová 3003/7, 916 01 Stará Turá
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Andrea Naďová
    • Konateľ: Ing. Ľubomíra Fašková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

V likvidácii

V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/33124/R.

Časté otázky o firme Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii

Aké je IČO firmy Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii?

IČO firmy Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii je 50336452.

Kde sídli firma Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii?

Sídlo firmy Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii je Sadová 3003/7, 916 01 Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 17.

Kedy vznikla firma Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii?

Firma Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii vznikla 24. mája 2016 a existuje 10 rokov.

Aké je základné imanie firmy Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Andrea Naďová (konateľ), Ing. Alena Šimúnová (likvidátor).

Je Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii platiteľom DPH?

Nie. Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii daňovým dlžníkom?

Nie. Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 24. októbra 2020 (nový názov Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii). Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.

Je firma Logistics solutions, s. r. o. v likvidácii aktívna?

V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50336452.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou