Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
LTDD, spol. s r.o.
LTDD, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Obrancov mieru 16/517, 064 01 Stará Ľubovňa (okres Stará Ľubovňa). IČO firmy je 36512770. Vznikla 27. januára 2006, teda pred 20 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: služby poskytované v lesníctve (0240). Základné imanie zapísané v registri je 12 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 36512770
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Obrancov mieru 16/517, 064 01 Stará Ľubovňa
- Stav
- Aktívna
Je firma LTDD, spol. s r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Prešov, Sro/16984/P
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022130275
Registrácia §4, platiteľ od 1. marca 2006.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- LTDD, spol. s r.o.
- Sídlo
- Obrancov mieru 16/517, 064 01 Stará Ľubovňa
- IČO
- 36512770
- DIČ
- 2022130275
- IČ DPH
- SK2022130275
- Zapísaná
- Okresný súd Prešov, Sro/16984/P
Údaje z registra
- Obchodné meno
- LTDD, spol. s r.o.
- IČO
- 36512770
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Obrancov mieru 16/517, 064 01 Stará Ľubovňa
- Okres
- Stará Ľubovňa
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 27. januára 2006
- Základné imanie
- 12 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 0240 Služby poskytované v lesníctve
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Prešov
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/16984/P
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Stará Ľubovňa: 9 718. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 1 868. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0240) v Prešovskom kraji: 1 754. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 36512770.
Čím sa zaoberá LTDD, spol. s r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
0240 Služby poskytované v lesníctve
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 24. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- sprostredkovanie dopravy
- maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
- veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
- služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
- píliarska výroba a impregnácia dreva
- výroba drevených obalov a paliet
- prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá
- ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti
- pomocné stavebné práce
- sprostredkovanie obchodu
- maliarstvo a natieračské práce
- výkopové práce
- upratovacie práce
- požičiavanie športových potrieb
- poskytovanie služieb kolesovým rýpadlom
Zobraziť ďalších 9 predmetov podnikania
- reklamná a propagačná činnosť
- skladovanie
- preklad nákladov
- prenájom priemyselného tovaru
- poskytovanie služieb žeriavom
- zemné práce
- vnútroštátna nákladná cestná doprava
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť odborného lesného hospodára
Štatutárny orgán
- Vladimír LeškoKonateľ · od 27. januára 2006
- Ing. Vladimír LeškoKonateľ · od 17. decembra 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy LTDD, spol. s r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2006. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Základné imanie: 12 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Vladimír Leško
2009
- Základné imanie: 11 949,81 €
- Základné imanie:
2006
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: LTDD, spol. s r.o.
- Sídlo: Obrancov mieru 16/517, 064 01 Stará Ľubovňa
- Základné imanie: 360 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Vladimír Leško
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
12 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Prešov, Sro/16984/P.
Časté otázky o firme LTDD, spol. s r.o.
Aké je IČO firmy LTDD, spol. s r.o.?
IČO firmy LTDD, spol. s r.o. je 36512770.
Kde sídli firma LTDD, spol. s r.o.?
Sídlo firmy LTDD, spol. s r.o. je Obrancov mieru 16/517, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá LTDD, spol. s r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je služby poskytované v lesníctve (0240). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 24.
Kedy vznikla firma LTDD, spol. s r.o.?
Firma LTDD, spol. s r.o. vznikla 27. januára 2006 a existuje 20 rokov.
Aké je základné imanie firmy LTDD, spol. s r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 12 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy LTDD, spol. s r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Vladimír Leško (konateľ), Ing. Vladimír Leško (konateľ).
Je LTDD, spol. s r.o. platiteľom DPH?
Áno. LTDD, spol. s r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022130275, platiteľ od 1. marca 2006. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je LTDD, spol. s r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. LTDD, spol. s r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma LTDD, spol. s r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.
Je firma LTDD, spol. s r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36512770.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- €URODREVOCOMP, s.r.o.Medzilaborce
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Medzilaborce
- 007 group s. r. o.Nižný Hrušov
- 100lar, s.r.o.Pečovská Nová Ves
- 103 club, s.r.o.Poprad
- 103 Real Estate, s.r.o.Poprad
- 108 Flow s. r. o.Prešov
- 10DTendy, s. r. o.Poprad
Firmy s podobnou činnosťou
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- 7Horse, s.r.o.Ťažba dreva
- 8m SK SPV03, s. r. o.Služby poskytované v lesníctve
- 8m SK SPV05, s. r. o.Služby poskytované v lesníctve
- 9nineSK s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIES ALBA s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIESFOREST s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIES PLUS s.r.o.Služby poskytované v lesníctve