Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ľubomír Murník

Ľubomír Murník je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Lastomír 72, 072 37 Lastomír (okres Michalovce). IČO firmy je 40826635. Vznikla 15. novembra 2005, teda pred 20 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (1628). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
40826635
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Lastomír 72, 072 37 Lastomír
Stav
Aktívna

Je firma Ľubomír Murník spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Michalovce, 840-14180

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ľubomír Murník
Sídlo
Lastomír 72, 072 37 Lastomír
IČO
40826635
Zapísaná
Okresný úrad Michalovce, 840-14180
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ľubomír Murník
IČO
40826635
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Lastomír 72, 072 37 Lastomír
Okres
Michalovce
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
15. novembra 2005
Hlavná činnosť (SK NACE)
1628 Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Michalovce
Spisová značka / číslo registrácie
840-14180
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Michalovce: 12 892. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 758. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 1628) v Košickom kraji: 573. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 40826635.

Čím sa zaoberá Ľubomír Murník

Hlavná činnosť · SK NACE

1628 Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 21. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vedenie účtovníctva
  2. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  4. Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  5. Sprostredkovanie výroby v rozsahu voľných živností
  6. Sprostredkovanie v oblasti dopravy - Služby dopravných agentúr
  7. Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  8. Predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy
  9. Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  10. Predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  11. Ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
  12. Pohostinská činnosť
  13. Demolácie, zemné práce a prípravne práce pre stavbu
  14. Pomocné stavebné práce
  15. Čistiace a upratovacie práce
Zobraziť ďalších 6 predmetov podnikania
  1. Výroba výrobkov z dreva okrem stolárskych a tesárskych výrobkov
  2. Reklamné činnosti a šírenie reklamy
  3. Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom
  4. Nákladná cestná doprava, vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť, vrátane prípojného vozidla, nepresahuje 3,5 t.
  5. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  6. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Štatutárny orgán

  • Ľubomír MurníkPodnikateľ · od 15. novembra 2005

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ľubomír Murník

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2005. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2019

    • Zmena sídla: 72, 072 37 Lastomír
  2. 2005

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ľubomír Murník
    • Sídlo: Ivana Krasku 812/67, 071 01 Michalovce
    • Podnikateľ: Ľubomír Murník

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Michalovce, 840-14180.

Časté otázky o firme Ľubomír Murník

Aké je IČO firmy Ľubomír Murník?

IČO firmy Ľubomír Murník je 40826635.

Kde sídli firma Ľubomír Murník?

Sídlo firmy Ľubomír Murník je Lastomír 72, 072 37 Lastomír, okres Michalovce, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Ľubomír Murník?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (1628). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 21.

Kedy vznikla firma Ľubomír Murník?

Firma Ľubomír Murník vznikla 15. novembra 2005 a existuje 20 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ľubomír Murník?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ľubomír Murník (podnikateľ).

Je Ľubomír Murník platiteľom DPH?

Nie. Ľubomír Murník nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Ľubomír Murník daňovým dlžníkom?

Nie. Ľubomír Murník nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ľubomír Murník názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 22. februára 2019. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ľubomír Murník aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 40826635.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou