Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

ĽUDIA pre ĽUDÍ

ĽUDIA pre ĽUDÍ je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Zlatá ulica 626/2, 967 01 Kremnica (okres Žiar nad Hronom). IČO firmy je 50508369. Vznikla 14. septembra 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50508369
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Zlatá ulica 626/2, 967 01 Kremnica
Stav
Aktívna

Je firma ĽUDIA pre ĽUDÍ spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-49432

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
ĽUDIA pre ĽUDÍ
Sídlo
Zlatá ulica 626/2, 967 01 Kremnica
IČO
50508369
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-49432
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
ĽUDIA pre ĽUDÍ
IČO
50508369
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Zlatá ulica 626/2, 967 01 Kremnica
Okres
Žiar nad Hronom
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
14. septembra 2016
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-49432
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žiar nad Hronom: 6 899. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 552. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Banskobystrickom kraji: 6 568. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50508369.

Čím sa zaoberá ĽUDIA pre ĽUDÍ

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. rozvoj obce, regiónu, CR
  2. spolupráca so Základnými školami a s materskými školami

Štatutárny orgán

  • Matúš KurucIný štatutárny orgán · od 12. decembra 2024
  • Katarína KurucováIný štatutárny orgán · od 12. decembra 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy ĽUDIA pre ĽUDÍ

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Zmena obchodného mena na: ĽUDIA pre ĽUDÍ
    • Zmena sídla: Zlatá ulica 626/2, 967 01 Kremnica
  2. 2024

    • Iný štatutárny orgán: Matúš Kuruc
    • Iný štatutárny orgán: Katarína Kurucová
    • Koniec funkcie (iný štatutárny orgán): Helena Lacová
    • Koniec funkcie (iný štatutárny orgán): Katarína Uškrtová
  3. 2023

    • Zmena obchodného mena na: ĽUDIA pre ĽUDÍ Brehy
  4. 2016

    • Iný štatutárny orgán: Katarína Uškrtová
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: ĽUDIA ĽUĎOM
    • Sídlo: 391, 968 01 Brehy
    • Iný štatutárny orgán: Helena Lacová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-49432.

Časté otázky o firme ĽUDIA pre ĽUDÍ

Aké je IČO firmy ĽUDIA pre ĽUDÍ?

IČO firmy ĽUDIA pre ĽUDÍ je 50508369.

Kde sídli firma ĽUDIA pre ĽUDÍ?

Sídlo firmy ĽUDIA pre ĽUDÍ je Zlatá ulica 626/2, 967 01 Kremnica, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá ĽUDIA pre ĽUDÍ?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma ĽUDIA pre ĽUDÍ?

Firma ĽUDIA pre ĽUDÍ vznikla 14. septembra 2016 a existuje 10 rokov.

Kto je štatutárom firmy ĽUDIA pre ĽUDÍ?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Matúš Kuruc (iný štatutárny orgán), Katarína Kurucová (iný štatutárny orgán).

Je ĽUDIA pre ĽUDÍ platiteľom DPH?

Nie. ĽUDIA pre ĽUDÍ nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je ĽUDIA pre ĽUDÍ daňovým dlžníkom?

Nie. ĽUDIA pre ĽUDÍ nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma ĽUDIA pre ĽUDÍ názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 2× — naposledy 15. januára 2025 (nový názov ĽUDIA pre ĽUDÍ). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 15. januára 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 6 zmien.

Je firma ĽUDIA pre ĽUDÍ aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50508369.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou