Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ľudovít Gajdoš ELMAR

Ľudovít Gajdoš ELMAR je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Železničná 257/13, 038 54 Krpeľany (okres Martin). IČO firmy je 37408909. Vznikla 21. augusta 1992, teda pred 34 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: elektrická inštalácia (4321). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
37408909
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Železničná 257/13, 038 54 Krpeľany
Stav
Aktívna

Je firma Ľudovít Gajdoš ELMAR spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Martin, 506-3490

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ľudovít Gajdoš ELMAR
Sídlo
Železničná 257/13, 038 54 Krpeľany
IČO
37408909
Zapísaná
Okresný úrad Martin, 506-3490
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ľudovít Gajdoš ELMAR
IČO
37408909
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Železničná 257/13, 038 54 Krpeľany
Okres
Martin
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
21. augusta 1992
Hlavná činnosť (SK NACE)
4321 Elektrická inštalácia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Martin
Spisová značka / číslo registrácie
506-3490
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Martin: 16 043. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 8 177. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4321) v Žilinskom kraji: 2 302. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ľudovít Gajdoš ELMAR

Hlavná činnosť · SK NACE

4321 Elektrická inštalácia

Štatutárny orgán

  • Ľudovít GajdošPodnikateľ · od 21. augusta 1992

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ľudovít Gajdoš ELMAR

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1992. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2014

    • Zmena sídla: Železničná 257/13, 038 54 Krpeľany
  2. 1992

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ľudovít Gajdoš ELMAR
    • Sídlo: F. Štefunku 12/19, 036 01 Martin
    • Podnikateľ: Ľudovít Gajdoš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Martin, 506-3490.

Časté otázky o firme Ľudovít Gajdoš ELMAR

Aké je IČO firmy Ľudovít Gajdoš ELMAR?

IČO firmy Ľudovít Gajdoš ELMAR je 37408909.

Kde sídli firma Ľudovít Gajdoš ELMAR?

Sídlo firmy Ľudovít Gajdoš ELMAR je Železničná 257/13, 038 54 Krpeľany, okres Martin, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Ľudovít Gajdoš ELMAR?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je elektrická inštalácia (4321).

Kedy vznikla firma Ľudovít Gajdoš ELMAR?

Firma Ľudovít Gajdoš ELMAR vznikla 21. augusta 1992 a existuje 34 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ľudovít Gajdoš ELMAR?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ľudovít Gajdoš (podnikateľ).

Je Ľudovít Gajdoš ELMAR platiteľom DPH?

Nie. Ľudovít Gajdoš ELMAR nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ľudovít Gajdoš ELMAR daňovým dlžníkom?

Nie. Ľudovít Gajdoš ELMAR nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ľudovít Gajdoš ELMAR názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 8. januára 2014. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ľudovít Gajdoš ELMAR aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37408909.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou