Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Lukáš Andrássy

Lukáš Andrássy je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Podjavorinskej 3377/24, 058 01 Poprad (okres Poprad). IČO firmy je 53494849. Vznikla 8. decembra 2020, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: športové činnosti i. n. (9319). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
53494849
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Podjavorinskej 3377/24, 058 01 Poprad
Stav
Aktívna

Je firma Lukáš Andrássy spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Poprad, 740-38548

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Lukáš Andrássy
Sídlo
Podjavorinskej 3377/24, 058 01 Poprad
IČO
53494849
Zapísaná
Okresný úrad Poprad, 740-38548
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Lukáš Andrássy
IČO
53494849
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Podjavorinskej 3377/24, 058 01 Poprad
Okres
Poprad
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
8. decembra 2020
Hlavná činnosť (SK NACE)
9319 Športové činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Poprad
Spisová značka / číslo registrácie
740-38548
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Poprad: 17 395. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 8 500. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9319) v Prešovskom kraji: 932. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Lukáš Andrássy

Hlavná činnosť · SK NACE

9319 Športové činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 7. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  2. Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  5. Prenájom hnuteľných vecí
  6. Vedenie účtovníctva
  7. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Štatutárny orgán

  • Lukáš AndrássyPodnikateľ · od 8. decembra 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Lukáš Andrássy

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Zmena sídla: Podjavorinskej 3377/24, 058 01 Poprad
  2. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Lukáš Andrássy
    • Sídlo: Rastislavova 3487/20, 058 01 Poprad
    • Podnikateľ: Lukáš Andrássy

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Poprad, 740-38548.

Časté otázky o firme Lukáš Andrássy

Aké je IČO firmy Lukáš Andrássy?

IČO firmy Lukáš Andrássy je 53494849.

Kde sídli firma Lukáš Andrássy?

Sídlo firmy Lukáš Andrássy je Podjavorinskej 3377/24, 058 01 Poprad, okres Poprad, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Lukáš Andrássy?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je športové činnosti i. n. (9319). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 7.

Kedy vznikla firma Lukáš Andrássy?

Firma Lukáš Andrássy vznikla 8. decembra 2020 a existuje 5 rokov.

Kto je štatutárom firmy Lukáš Andrássy?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lukáš Andrássy (podnikateľ).

Je Lukáš Andrássy platiteľom DPH?

Nie. Lukáš Andrássy nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.

Je Lukáš Andrássy daňovým dlžníkom?

Nie. Lukáš Andrássy nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Lukáš Andrássy názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 22. marca 2024. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Lukáš Andrássy aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53494849.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou