Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Lukáš Garbiar
Lukáš Garbiar je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Hrady 743/16, 027 12 Liesek (okres Tvrdošín). IČO firmy je 45659605. Vznikla 1. augusta 2010, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zmiešané hospodárstvo (0150). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 45659605
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Hrady 743/16, 027 12 Liesek
- Stav
- Aktívna
Je firma Lukáš Garbiar spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Námestovo, 560-15123
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Lukáš Garbiar
- Sídlo
- Hrady 743/16, 027 12 Liesek
- IČO
- 45659605
- Zapísaná
- Okresný úrad Námestovo, 560-15123
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Lukáš Garbiar
- IČO
- 45659605
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Hrady 743/16, 027 12 Liesek
- Okres
- Tvrdošín
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2010
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 0150 Zmiešané hospodárstvo
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Námestovo
- Spisová značka / číslo registrácie
- 560-15123
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Tvrdošín: 6 963. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 558. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0150) v Žilinskom kraji: 384. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 45659605.
Čím sa zaoberá Lukáš Garbiar
Hlavná činnosť · SK NACE
0150 Zmiešané hospodárstvo
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Prípravné práce k realizácii stavby
Štatutárny orgán
- Lukáš GarbiarPodnikateľ · od 1. augusta 2010
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Lukáš Garbiar
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2010. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2010
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Lukáš Garbiar
- Sídlo: Hrady 743/16, 027 12 Liesek
- Podnikateľ: Lukáš Garbiar
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Námestovo, 560-15123.
Časté otázky o firme Lukáš Garbiar
Aké je IČO firmy Lukáš Garbiar?
IČO firmy Lukáš Garbiar je 45659605.
Kde sídli firma Lukáš Garbiar?
Sídlo firmy Lukáš Garbiar je Hrady 743/16, 027 12 Liesek, okres Tvrdošín, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Lukáš Garbiar?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zmiešané hospodárstvo (0150). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Lukáš Garbiar?
Firma Lukáš Garbiar vznikla 1. augusta 2010 a existuje 16 rokov.
Kto je štatutárom firmy Lukáš Garbiar?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lukáš Garbiar (podnikateľ).
Je Lukáš Garbiar platiteľom DPH?
Nie. Lukáš Garbiar nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Lukáš Garbiar daňovým dlžníkom?
Nie. Lukáš Garbiar nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Lukáš Garbiar názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Lukáš Garbiar aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45659605.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 24 AGRO s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 33 WORKS s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 369 s. r. o.Chov iných zvierat
- 3AD, s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 3 MIB, s.r.o.Zmiešané hospodárstvo
- 3MT, s.r.o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 4bosque s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 4Nesi s. r. o.Chov iných zvierat