Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Lukas M s. r. o.
Lukas M s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Opatová 170, 935 25 Nová Dedina (okres Levice). IČO firmy je 54785961. Vznikla 17. augusta 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: obrábanie kovov (2553). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 195 116 € a zisk 2 675 €. Tržby sa medziročne znížili o 14,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 83 050 €, vlastné imanie 29 053 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 54785961
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Opatová 170, 935 25 Nová Dedina
- Stav
- Aktívna
Je firma Lukas M s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Nitra, Sro/58072/N
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121792431
Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 2023.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Lukas M s. r. o.
- Sídlo
- Opatová 170, 935 25 Nová Dedina
- IČO
- 54785961
- DIČ
- 2121792431
- IČ DPH
- SK2121792431
- Zapísaná
- Okresný súd Nitra, Sro/58072/N
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Lukas M s. r. o.
- IČO
- 54785961
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Opatová 170, 935 25 Nová Dedina
- Okres
- Levice
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Dátum vzniku
- 17. augusta 2022
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2553 Obrábanie kovov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Nitra
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/58072/N
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Levice: 16 526. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 497. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2553) v Nitrianskom kraji: 1 272. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Lukas M s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 195 116 € a zisk 2 675 €. Tržby sa medziročne znížili o 14,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 83 050 €, vlastné imanie 29 053 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 195 116 € | 2 675 € | 83 050 € | 29 053 € | 53 997 € |
| 2024 | 227 791 € | 5 118 € | 101 950 € | 26 377 € | 75 573 € |
| 2023 | 165 564 € | 3 422 € | 77 523 € | 21 260 € | 56 263 € |
| 2022 | 33 191 € | 6 838 € | 19 356 € | 17 838 € | 1 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Lukas M s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
2553 Obrábanie kovov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kovoobrábanie
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Štatutárny orgán
- Lukáš MúčkaKonateľ · od 17. augusta 2022
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Lukas M s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Lukas M s. r. o.
- Sídlo: Opatová 170, 935 25 Nová Dedina
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Lukáš Múčka
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Nitra, Sro/58072/N.
Časté otázky o firme Lukas M s. r. o.
Aké je IČO firmy Lukas M s. r. o.?
IČO firmy Lukas M s. r. o. je 54785961.
Kde sídli firma Lukas M s. r. o.?
Sídlo firmy Lukas M s. r. o. je Opatová 170, 935 25 Nová Dedina, okres Levice, Nitriansky kraj.
Čím sa zaoberá Lukas M s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je obrábanie kovov (2553). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.
Kedy vznikla firma Lukas M s. r. o.?
Firma Lukas M s. r. o. vznikla 17. augusta 2022 a existuje 4 roky.
Aké je základné imanie firmy Lukas M s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Lukas M s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lukáš Múčka (konateľ).
Aké tržby má Lukas M s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Lukas M s. r. o. tržby 195 116 €, medziročne menej o 14,3 %.
Je Lukas M s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 2 675 €.
Je Lukas M s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Lukas M s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121792431, platiteľ od 1. januára 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Lukas M s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Lukas M s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Lukas M s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Lukas M s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54785961.
Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji
- GOLEN, s.r.o.Hronské Kosihy
- UNI-VET s. r. o.Levice
- Aruba PRO s.r.o.Komárno
- DaviLion, s. r. o.Komárno
- DUVIL TRADE, s.r.o.Malé Ripňany
- EC - TRANS s.r.o.Komárno
- EKORA, spol. s r.o.Trávnica
- FUTURA - W, s.r.o.Štúrovo
Firmy s podobnou činnosťou
- KIKMONT s.r.o.Povrchová úprava kovov
- Kovoopracovanie s.r.o.Obrábanie kovov
- MT-Tech s.r.o.Výroba kovových konštrukcií a ich častí