Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Lukáš Šustek
Lukáš Šustek je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Krásno nad Kysucou 2154, 023 02 Krásno nad Kysucou (okres Čadca). IČO firmy je 52136159. Vznikla 6. júla 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti poisťovacích agentov a maklérov (6622). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 52136159
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Krásno nad Kysucou 2154, 023 02 Krásno nad Kysucou
- Stav
- Aktívna
Je firma Lukáš Šustek spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Čadca, 520-32483
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Lukáš Šustek
- Sídlo
- Krásno nad Kysucou 2154, 023 02 Krásno nad Kysucou
- IČO
- 52136159
- Zapísaná
- Okresný úrad Čadca, 520-32483
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Lukáš Šustek
- IČO
- 52136159
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Krásno nad Kysucou 2154, 023 02 Krásno nad Kysucou
- Okres
- Čadca
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 6. júla 2021
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6622 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Čadca
- Spisová značka / číslo registrácie
- 520-32483
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Čadca: 14 759. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 449. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6622) v Žilinskom kraji: 1 450. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52136159.
Čím sa zaoberá Lukáš Šustek
Hlavná činnosť · SK NACE
6622 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Faktoring a forfaiting
- Fotografické služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Vedenie účtovníctva
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
- Prípravné práce k realizácii stavby
Štatutárny orgán
- Lukáš ŠustekPodnikateľ · od 6. júla 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Lukáš Šustek
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Lukáš Šustek
- Sídlo: 2154, 023 02 Krásno nad Kysucou
- Podnikateľ: Lukáš Šustek
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Čadca, 520-32483.
Časté otázky o firme Lukáš Šustek
Aké je IČO firmy Lukáš Šustek?
IČO firmy Lukáš Šustek je 52136159.
Kde sídli firma Lukáš Šustek?
Sídlo firmy Lukáš Šustek je Krásno nad Kysucou 2154, 023 02 Krásno nad Kysucou, okres Čadca, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Lukáš Šustek?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti poisťovacích agentov a maklérov (6622). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.
Kedy vznikla firma Lukáš Šustek?
Firma Lukáš Šustek vznikla 6. júla 2021 a existuje 5 rokov.
Kto je štatutárom firmy Lukáš Šustek?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lukáš Šustek (podnikateľ).
Je Lukáš Šustek platiteľom DPH?
Nie. Lukáš Šustek nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Lukáš Šustek daňovým dlžníkom?
Nie. Lukáš Šustek nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Lukáš Šustek názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Lukáš Šustek aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52136159.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 1. SFC, s.r.o.Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- 1 Solution Finance s. r. o.Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia
- 24-pay s.r.o.Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia
- 365.invest, správ. spol., a. s.Činnosti investičných manažérov
- 3 ON s.r.o.Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- (4)AKTÍVA, s.r.o.Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- A Advisory, s. r. o.Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- AA Kredit, spol. s r.o.Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia