Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
LUKY MZ, s.r.o.
LUKY MZ, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Staničná 2302/2A, 927 01 Šaľa 1. IČO firmy je 46793607. Vznikla 10. augusta 2012, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n. (2899). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 326 057 € a zisk 52 020 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 160,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 220 623 €, vlastné imanie 73 913 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 46793607
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Staničná 2302/2A, 927 01 Šaľa 1
- Stav
- Aktívna
Je firma LUKY MZ, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trnava, Sro/29891/T
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023592978
Registrácia §4, platiteľ od 28. novembra 2012.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 4 238,27 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- LUKY MZ, s.r.o.
- Sídlo
- Staničná 2302/2A, 927 01 Šaľa 1
- IČO
- 46793607
- DIČ
- 2023592978
- IČ DPH
- SK2023592978
- Zapísaná
- Okresný súd Trnava, Sro/29891/T
Údaje z registra
- Obchodné meno
- LUKY MZ, s.r.o.
- IČO
- 46793607
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Staničná 2302/2A, 927 01 Šaľa 1
- Dátum vzniku
- 10. augusta 2012
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2899 Výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/29891/T
- Stav
- Aktívna
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy LUKY MZ, s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 326 057 € a zisk 52 020 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 160,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 220 623 €, vlastné imanie 73 913 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 326 057 € | 52 020 € | 220 623 € | 73 913 € | 146 710 € |
| 2024 | 125 214 € | -49 104 € | 174 548 € | 21 893 € | 152 655 € |
| 2023 | 261 532 € | 21 943 € | 263 724 € | 72 236 € | 191 488 € |
| 2022 | 266 651 € | -40 981 € | 156 909 € | 50 294 € | 106 615 € |
| 2021 | 131 369 € | -79 786 € | 153 694 € | 92 282 € | 61 412 € |
| 2020 | 396 708 € | -27 869 € | 254 699 € | 172 068 € | 82 631 € |
| 2019 | 474 008 € | 780 € | 371 893 € | 199 937 € | 171 956 € |
| 2018 | 676 010 € | 16 187 € | 372 857 € | 199 158 € | 173 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá LUKY MZ, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
2899 Výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- výroba tlačiarenských strojov
- výroba strojov na výrobu plastov a gumy
- výroba gumových výrobkov a výrobkov z plastov
- polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu so strojmi a priemyselnými zariadeniami
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Štatutárny orgán
- Zdenko MalchoKonateľ · od 10. augusta 2012
- Jana MalchováKonateľ · od 26. októbra 2016
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy LUKY MZ, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2012. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2016
- Konateľ: Jana Malchová
2012
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: LUKY MZ, s.r.o.
- Sídlo: Staničná 2302/2A, 927 01 Šaľa 1
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Zdenko Malcho
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/29891/T.
Časté otázky o firme LUKY MZ, s.r.o.
Aké je IČO firmy LUKY MZ, s.r.o.?
IČO firmy LUKY MZ, s.r.o. je 46793607.
Kde sídli firma LUKY MZ, s.r.o.?
Sídlo firmy LUKY MZ, s.r.o. je Staničná 2302/2A, 927 01 Šaľa 1.
Čím sa zaoberá LUKY MZ, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n. (2899). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.
Kedy vznikla firma LUKY MZ, s.r.o.?
Firma LUKY MZ, s.r.o. vznikla 10. augusta 2012 a existuje 14 rokov.
Aké je základné imanie firmy LUKY MZ, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy LUKY MZ, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Zdenko Malcho (konateľ), Jana Malchová (konateľ).
Aké tržby má LUKY MZ, s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma LUKY MZ, s.r.o. tržby 326 057 €, medziročne viac o 160,4 %.
Je LUKY MZ, s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 52 020 €.
Je LUKY MZ, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. LUKY MZ, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023592978, platiteľ od 28. novembra 2012. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je LUKY MZ, s.r.o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 4 238,27 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma LUKY MZ, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.
Je firma LUKY MZ, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46793607.
Firmy s podobnou činnosťou
- REWER s. r. o.Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- WINDOW GLASS CMS, s. r. o.Výroba ostatných strojov na obrábanie