Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Tomášikova 28, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 35760427. Vznikla 2. februára 1999, teda pred 27 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (4646). Základné imanie zapísané v registri je 15 000,00 €. V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii. Podľa účtovnej závierky za rok 2026 dosiahla firma tržby 75 920 € a stratu 3 681 €. Tržby sa medziročne znížili o 99,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2026: 655 617 €, vlastné imanie 313 541 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 35760427
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Tomášikova 28, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Stav
- V likvidácii
Je firma LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
V likvidácii
Mestský súd Bratislava III, Sro/18526/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2020254126
Registrácia §4, platiteľ od 1. februára 2000.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
- Sídlo
- Tomášikova 28, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
- IČO
- 35760427
- DIČ
- 2020254126
- IČ DPH
- SK2020254126
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/18526/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
- IČO
- 35760427
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Tomášikova 28, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Okres
- Bratislava II
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 2. februára 1999
- Základné imanie
- 15 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4646 Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/18526/B
- Stav
- V likvidácii
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 672. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 23 403. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4646) v Bratislavskom kraji: 91. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
Podľa účtovnej závierky za rok 2026 dosiahla firma tržby 75 920 € a stratu 3 681 €. Tržby sa medziročne znížili o 99,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2026: 655 617 €, vlastné imanie 313 541 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 75 920 € | -3 681 € | 655 617 € | 313 541 € | 342 076 € |
| 2025 | 9 274 870 € | 120 105 € | 3 119 621 € | 437 327 € | 2 682 294 € |
| 2024 | 10 735 510 € | 161 364 € | 3 477 349 € | 478 586 € | 2 998 763 € |
| 2023 | 9 911 894 € | 146 128 € | 3 297 542 € | 463 350 € | 2 834 192 € |
| 2022 | 8 607 931 € | 143 646 € | 2 841 983 € | 460 868 € | 2 381 115 € |
| 2021 | 7 630 624 € | 128 214 € | 2 481 742 € | 445 436 € | 2 036 306 € |
| 2020 | 7 140 550 € | 109 127 € | 2 242 353 € | 426 349 € | 1 816 004 € |
| 2019 | 6 432 355 € | 89 252 € | 2 200 640 € | 406 474 € | 1 794 166 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
Hlavná činnosť · SK NACE
4646 Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- nákup a predaj tovaru za účelom predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,
- nákup a predaj tovaru za účelom predaja inému podnikateľskému subjektu /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť,
- propagačná činnosť,
- prieskum trhu,
- veľkodistribúcia liekov,
Štatutárny orgán
- Ioannis ParaschosKonateľ · od 25. septembra 2024
- Søren Klein-KristensenKonateľ · od 25. septembra 2024
- JUDr. Jozef HarakaľLikvidátor · od 1. mája 2026
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1999. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2026
- Zmena obchodného mena na: LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
- Likvidátor: JUDr. Jozef Harakaľ
- Zmena sídla: Tomášikova 28, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
2025
- Koniec funkcie (konateľ): MUDr. Jaroslav Vydlák
2024
- Koniec funkcie (konateľ): Andrea Monika Jung
- Koniec funkcie (konateľ): Dierk Erwin Schoch
- Koniec funkcie (konateľ): PharmDr. Helena Rösslerová
- Konateľ: Ioannis Paraschos
- Konateľ: Søren Klein-Kristensen
- Konateľ: MUDr. Jaroslav Vydlák
2023
- Konateľ: PharmDr. Helena Rösslerová
Zobraziť staršie záznamy (23)
2020
- Koniec funkcie (konateľ): João Carlos Nunes Rocha
- Konateľ: Andrea Monika Jung
2016
- Konateľ: João Carlos Nunes Rocha
- Zmena sídla: Pribinova 4, 811 09 Bratislava
2015
- Koniec funkcie (konateľ): Søren Skjold Mogensen
- Konateľ: Dierk Erwin Schoch
2014
- Koniec funkcie (konateľ): Jesper Jensen
- Konateľ: Søren Skjold Mogensen
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Vladimír Marko
- Konateľ: Jesper Jensen
2009
- Základné imanie: 15 000,00 €
- Základné imanie:
- Základné imanie: 16 597,00 €
- Základné imanie:
2003
- Základné imanie:
2001
- Zmena sídla: Zvolenská 19, 821 09 Bratislava
- Koniec funkcie (konateľ): Dr. Ernst Kutrovatz
- Konateľ: Ing. Vladimír Marko
1999
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: LUNDBECK Slovensko s.r.o.
- Sídlo: Bajkalská 18/A, 821 08 Bratislava
- Základné imanie: 500 000 Sk
- Konateľ: Dr. Ernst Kutrovatz
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
15 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
V likvidácii
V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/18526/B.
Časté otázky o firme LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii
Aké je IČO firmy LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii?
IČO firmy LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii je 35760427.
Kde sídli firma LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii?
Sídlo firmy LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii je Tomášikova 28, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (4646). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.
Kedy vznikla firma LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii?
Firma LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii vznikla 2. februára 1999 a existuje 27 rokov.
Aké je základné imanie firmy LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii?
Základné imanie zapísané v registri je 15 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ioannis Paraschos (konateľ), Søren Klein-Kristensen (konateľ), JUDr. Jozef Harakaľ (likvidátor).
Aké tržby má LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii?
Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala firma LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii tržby 75 920 €, medziročne menej o 99,2 %.
Je LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii zisková?
Za rok 2026 vykázala firma stratu 3 681 €.
Je LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?
Áno. LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2020254126, platiteľ od 1. februára 2000. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii daňovým dlžníkom?
Nie. LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 1. mája 2026 (nový názov LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii). Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 25. marca 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 21 zmien.
Je firma LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidácii aktívna?
V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35760427.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- Build & Thrive s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- GLAD s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- Ingenum plus s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- KELVIX s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
- PeakTrade Consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- RNDr. Veljačik - VEBA s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- ROTREX s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- SATELIT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov
Firmy s podobnou činnosťou
- AYAX, spol. s r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
- EKORA, spol. s r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
- Euro - Agro, spol. s r.o.Nešpecializovaný veľkoobchod
- K 3, s.r.o.Veľkoobchod s ovocím a zeleninou
- KOVOSTAV Trnava s.r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s palivami, rudami, kovmi a priemyselnými chemikáliami
- Opti4You, spol. s r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s drevom a stavebným materiálom
- Optika OMEGA, spol. s r.o.Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
- ProGarten s. r. o.Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu