Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Luxusné stropy s.r.o.
Luxusné stropy s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Kostolná 163, 962 12 Detva (okres Detva). IČO firmy je 50019333. Vznikla 20. októbra 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 50019333
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Kostolná 163, 962 12 Detva
- Stav
- Aktívna
Je firma Luxusné stropy s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28764/S
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Luxusné stropy s.r.o.
- Sídlo
- Kostolná 163, 962 12 Detva
- IČO
- 50019333
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28764/S
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Luxusné stropy s.r.o.
- IČO
- 50019333
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Kostolná 163, 962 12 Detva
- Okres
- Detva
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 20. októbra 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4312 Zemné práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/28764/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Detva: 4 741. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 1 299. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Banskobystrickom kraji: 3 819. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50019333.
Čím sa zaoberá Luxusné stropy s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4312 Zemné práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 32. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
- Kuriérske služby
- Predaj leteckých prepravných služieb
- Skladovanie a uskladňovanie
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zobraziť ďalších 17 predmetov podnikania
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
- Poskytovanie služieb informátora
- Služby požičovní
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Sťahovacie služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
Štatutárny orgán
- Galina LeferovičKonateľ · od 8. novembra 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Luxusné stropy s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Koniec funkcie (konateľ): Vitalii Fesik
- Konateľ: Galina Leferovič
2019
- Zmena sídla: Kostolná 163, 962 12 Detva
- Koniec funkcie (konateľ): Iryna Trofimchuk
- Koniec funkcie (konateľ): Natalya Safiullina
- Koniec funkcie (konateľ): Anton Malov
- Koniec funkcie (konateľ): Elena Kraeva
- Koniec funkcie (konateľ): Kirill Kedrinskiy
2018
- Zmena sídla: Kostolná 163, 962 21 Detva
- Koniec funkcie (konateľ): Galina Leferovič
- Konateľ: Natalya Safiullina
- Konateľ: Anton Malov
- Konateľ: Elena Kraeva
- Konateľ: Iryna Trofimchuk
- Konateľ: Kirill Kedrinskiy
2017
- Zmena obchodného mena na: Luxusné stropy s.r.o.
- Zmena sídla: M. R. Štefánika 909/52, 962 21 Detva
- Koniec funkcie (konateľ): Kostiantyn Bondar
- Konateľ: Galina Leferovič
Zobraziť staršie záznamy (10)
2016
- Zmena sídla: Lazovná 7, 974 01 Banská Bystrica
- Koniec funkcie (konateľ): Ihor Fesyuk
2015
- Konateľ: Vitalii Fesik
- Konateľ: Kostiantyn Bondar
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: FEBO SERVICE s.r.o.
- Sídlo: Kláry Jarunkovej 2, 974 01 Banská Bystrica
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ihor Fesyuk
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28764/S.
Časté otázky o firme Luxusné stropy s.r.o.
Aké je IČO firmy Luxusné stropy s.r.o.?
IČO firmy Luxusné stropy s.r.o. je 50019333.
Kde sídli firma Luxusné stropy s.r.o.?
Sídlo firmy Luxusné stropy s.r.o. je Kostolná 163, 962 12 Detva, okres Detva, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Luxusné stropy s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 32.
Kedy vznikla firma Luxusné stropy s.r.o.?
Firma Luxusné stropy s.r.o. vznikla 20. októbra 2015 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy Luxusné stropy s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Luxusné stropy s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Galina Leferovič (konateľ).
Je Luxusné stropy s.r.o. platiteľom DPH?
Nie. Luxusné stropy s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Luxusné stropy s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Luxusné stropy s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Luxusné stropy s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 18. augusta 2017 (nový názov Luxusné stropy s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 4× — naposledy 2. júla 2019. V štatutárnom orgáne je zapísaných 19 zmien.
Je firma Luxusné stropy s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50019333.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- Luxusné stropy GL s.r.o.IČO 52758711
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie