Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
maes s. r. o.
maes s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Nobelova 13833/12C, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 45438056. Vznikla 4. marca 2010, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 45 067 € a zisk 25 204 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 6,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 196 850 €, vlastné imanie 50 381 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 45438056
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Nobelova 13833/12C, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma maes s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/142167/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023000243
Registrácia §4, platiteľ od 1. júla 2017.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- maes s. r. o.
- Sídlo
- Nobelova 13833/12C, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- IČO
- 45438056
- DIČ
- 2023000243
- IČ DPH
- SK2023000243
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/142167/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- maes s. r. o.
- IČO
- 45438056
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Nobelova 13833/12C, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Okres
- Bratislava III
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 4. marca 2010
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/142167/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 41 986. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 032. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7112) v Bratislavskom kraji: 3 646. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy maes s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 45 067 € a zisk 25 204 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 6,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 196 850 €, vlastné imanie 50 381 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 067 € | 25 204 € | 196 850 € | 50 381 € | 146 469 € |
| 2024 | 42 290 € | 11 109 € | 189 000 € | 25 177 € | 163 823 € |
| 2023 | 28 466 € | 8 789 € | 185 392 € | 14 066 € | 171 326 € |
| 2022 | 20 141 € | -2 667 € | 179 173 € | 5 274 € | 173 899 € |
| 2021 | 19 751 € | -11 103 € | 206 542 € | 7 941 € | 198 601 € |
| 2020 | 16 525 € | 4 188 € | 200 608 € | 19 043 € | 181 565 € |
| 2019 | 13 509 € | 336 € | 189 143 € | 14 855 € | 174 288 € |
| 2018 | 4 870 € | 1 046 € | 173 781 € | 14 519 € | 159 262 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá maes s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
- Prevádzka malých plavidiel
Štatutárny orgán
- JUDr. Dávid Matyšák, EMBA, LL.MKonateľ · od 24. januára 2022
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy maes s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2010. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Zmena sídla: Nobelova 13833/12C, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
2022
- Zmena obchodného mena na: maes s. r. o.
- Zmena sídla: Mudroňova 75, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Peter Matyšák
- Konateľ: JUDr. Dávid Matyšák, EMBA, LL.M
2019
- Zmena sídla: Za stanicou 5, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
2010
- Zmena sídla: 334, 044 42 Košické Oľšany
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Kamil Dombrovský
- Konateľ: Ing. Peter Matyšák
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ENERGYPOWER s.r.o.
- Sídlo: Hlavná 81/A, 040 01 Košice
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Kamil Dombrovský
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/142167/B.
Časté otázky o firme maes s. r. o.
Aké je IČO firmy maes s. r. o.?
IČO firmy maes s. r. o. je 45438056.
Kde sídli firma maes s. r. o.?
Sídlo firmy maes s. r. o. je Nobelova 13833/12C, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá maes s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.
Kedy vznikla firma maes s. r. o.?
Firma maes s. r. o. vznikla 4. marca 2010 a existuje 16 rokov.
Aké je základné imanie firmy maes s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy maes s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: JUDr. Dávid Matyšák, EMBA, LL.M (konateľ).
Aké tržby má maes s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma maes s. r. o. tržby 45 067 €, medziročne viac o 6,6 %.
Je maes s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 25 204 €.
Je maes s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. maes s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023000243, platiteľ od 1. júla 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je maes s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. maes s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma maes s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 4. marca 2022 (nový názov maes s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 4× — naposledy 16. mája 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma maes s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45438056.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- BLISS&EVENTS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- B poke s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- HCM export s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača
- Lamba.sk s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača
- LEX GROUP s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- MedIQ, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Miape s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača
- Rating s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- EKOTHERM Slovakia, spol. s r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- GAMMEX NDT CONSULTING s. r. o.Technické testovanie a analýzy
- Instalis s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- KOBAN architects, s. r. o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- MRQ s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- MS SLOVAKIA s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- N - Projekt, spol. s r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo