Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

MaM Consult s.r.o.

MaM Consult s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Mudroňova 4236/99, 811 04 Bratislava - m.č. Staré mesto. IČO firmy je 50332678. Vznikla 1. júna 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (8130). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 29 376 € a stratu 19 959 €. Tržby sa medziročne znížili o 85,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 24 241 €, vlastné imanie -48 085 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
50332678
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Mudroňova 4236/99, 811 04 Bratislava - m.č. Staré mesto
Stav
Aktívna

Je firma MaM Consult s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/111840/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120287862

    Registrácia §4, platiteľ od 11. júla 2016.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
MaM Consult s.r.o.
Sídlo
Mudroňova 4236/99, 811 04 Bratislava - m.č. Staré mesto
IČO
50332678
DIČ
2120287862
IČ DPH
SK2120287862
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/111840/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
MaM Consult s.r.o.
IČO
50332678
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Mudroňova 4236/99, 811 04 Bratislava - m.č. Staré mesto
Dátum vzniku
1. júna 2016
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
8130 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/111840/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy MaM Consult s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 29 376 € a stratu 19 959 €. Tržby sa medziročne znížili o 85,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 24 241 €, vlastné imanie -48 085 €.

Tržby (čistý obrat)
2017: 5 tis. €'172018: 4 tis. €'182020: 25 tis. €'202021: 114 tis. €'212022: 115 tis. €'222023: 255 tis. €'232024: 203 tis. €'242025: 29 tis. €'2529 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2017: -3 tis. €'172018: -620 €'182020: 77 €'202021: -20 tis. €'212022: 12 tis. €'222023: 16 tis. €'232024: -36 tis. €'242025: -20 tis. €'25-20 tis. €
Finančné údaje firmy MaM Consult s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202529 376 €-19 959 €24 241 €-48 085 €72 326 €
2024202 816 €-36 330 €36 825 €-28 126 €64 951 €
2023255 089 €16 019 €75 780 €8 204 €67 576 €
2022115 332 €12 311 €69 190 €-7 815 €77 005 €
2021114 028 €-20 200 €82 804 €-20 126 €102 930 €
202024 998 €77 €53 219 €75 €53 144 €
20184 199 €-620 €12 647 €2 235 €10 412 €
20175 040 €-2 645 €12 958 €2 855 €10 103 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá MaM Consult s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

8130 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 26. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  2. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  3. sprostredkovateľská činnosž v obolasti služieb,
  4. služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  5. vydavateľská činnosť,
  6. počítačové služby,
  7. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  8. administratívne služby,
  9. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  10. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  11. organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  12. reklamné a marketingové služby,
  13. prieskum trhu a verejnej mienky,
  14. výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied,
  15. poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,
Zobraziť ďalších 11 predmetov podnikania
  1. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  2. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  3. Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  4. Diagnostika kanalizačných potrubí
  5. Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  6. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  7. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  8. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  9. Prenájom hnuteľných vecí
  10. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  11. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Štatutárny orgán

  • Pavol TomaKonateľ · od 30. decembra 2019

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy MaM Consult s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Koniec funkcie (konateľ): Pavel Toma
    • Zmena obchodného mena na: MaM Consult s.r.o.
    • Zmena sídla: Mudroňova 4236/99, 811 04 Bratislava - m.č. Staré mesto
    • Koniec funkcie (konateľ): MUDr. Martin Matejka
  2. 2019

    • Konateľ: Pavel Toma
    • Konateľ: Pavol Toma
  3. 2016

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: MaM Consult s. r. o.
    • Sídlo: K Horánskej studni 3553/44, 841 01 Bratislava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: MUDr. Martin Matejka

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/111840/B.

Časté otázky o firme MaM Consult s.r.o.

Aké je IČO firmy MaM Consult s.r.o.?

IČO firmy MaM Consult s.r.o. je 50332678.

Kde sídli firma MaM Consult s.r.o.?

Sídlo firmy MaM Consult s.r.o. je Mudroňova 4236/99, 811 04 Bratislava - m.č. Staré mesto.

Čím sa zaoberá MaM Consult s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (8130). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 26.

Kedy vznikla firma MaM Consult s.r.o.?

Firma MaM Consult s.r.o. vznikla 1. júna 2016 a existuje 10 rokov.

Aké je základné imanie firmy MaM Consult s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy MaM Consult s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Pavol Toma (konateľ).

Aké tržby má MaM Consult s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma MaM Consult s.r.o. tržby 29 376 €, medziročne menej o 85,5 %.

Je MaM Consult s.r.o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 19 959 €.

Je MaM Consult s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. MaM Consult s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120287862, platiteľ od 11. júla 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je MaM Consult s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. MaM Consult s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma MaM Consult s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 19. februára 2020 (nový názov MaM Consult s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 19. februára 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma MaM Consult s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50332678.

Firmy s podobnou činnosťou