Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Marcela Joštiaková

Marcela Joštiaková je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Závodská cesta 2959/8, 010 01 Žilina (okres Žilina). IČO firmy je 47982179. Vznikla 1. decembra 2014, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (9623). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
47982179
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Závodská cesta 2959/8, 010 01 Žilina
Stav
Aktívna

Je firma Marcela Joštiaková spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Žilina, 580-55170

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1042918943

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Marcela Joštiaková
Sídlo
Závodská cesta 2959/8, 010 01 Žilina
IČO
47982179
DIČ
1042918943
IČ DPH
SK1042918943
Zapísaná
Okresný úrad Žilina, 580-55170
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Marcela Joštiaková
IČO
47982179
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Závodská cesta 2959/8, 010 01 Žilina
Okres
Žilina
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
1. decembra 2014
Hlavná činnosť (SK NACE)
9623 Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
580-55170
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 406. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 17 005. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9623) v Žilinskom kraji: 792. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 47982179.

Čím sa zaoberá Marcela Joštiaková

Hlavná činnosť · SK NACE

9623 Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Textilná výroba
  2. Odevná výroba
  3. Administratívne služby

Štatutárny orgán

  • Marcela JoštiakováPodnikateľ · od 1. decembra 2014

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Marcela Joštiaková

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2014

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Marcela Joštiaková
    • Sídlo: Závodská cesta 2959/8, 010 01 Žilina
    • Podnikateľ: Marcela Joštiaková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Žilina, 580-55170.

Časté otázky o firme Marcela Joštiaková

Aké je IČO firmy Marcela Joštiaková?

IČO firmy Marcela Joštiaková je 47982179.

Kde sídli firma Marcela Joštiaková?

Sídlo firmy Marcela Joštiaková je Závodská cesta 2959/8, 010 01 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Marcela Joštiaková?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (9623). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Marcela Joštiaková?

Firma Marcela Joštiaková vznikla 1. decembra 2014 a existuje 11 rokov.

Kto je štatutárom firmy Marcela Joštiaková?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marcela Joštiaková (podnikateľ).

Je Marcela Joštiaková platiteľom DPH?

Áno. Marcela Joštiaková je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1042918943. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Marcela Joštiaková daňovým dlžníkom?

Nie. Marcela Joštiaková nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Marcela Joštiaková názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Marcela Joštiaková aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47982179.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou