Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Marek Janto
Marek Janto je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Ulica Koniarekova 5864/5, 917 01 Trnava (okres Trnava). IČO firmy je 48157881. Vznikla 29. apríla 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: manipulácia s nákladom (5224). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 48157881
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Ulica Koniarekova 5864/5, 917 01 Trnava
- Stav
- Aktívna
Je firma Marek Janto spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Trnava, 250-36326
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Marek Janto
- Sídlo
- Ulica Koniarekova 5864/5, 917 01 Trnava
- IČO
- 48157881
- Zapísaná
- Okresný úrad Trnava, 250-36326
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Marek Janto
- IČO
- 48157881
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Ulica Koniarekova 5864/5, 917 01 Trnava
- Okres
- Trnava
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 29. apríla 2015
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5224 Manipulácia s nákladom
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- 250-36326
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 440. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 14 770. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5224) v Trnavskom kraji: 47. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48157881.
Čím sa zaoberá Marek Janto
Hlavná činnosť · SK NACE
5224 Manipulácia s nákladom
Štatutárny orgán
- Marek JantoPodnikateľ · od 29. apríla 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Marek Janto
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Marek Janto
- Sídlo: Ulica Koniarekova 5864/5, 917 01 Trnava
- Podnikateľ: Marek Janto
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trnava, 250-36326.
Časté otázky o firme Marek Janto
Aké je IČO firmy Marek Janto?
IČO firmy Marek Janto je 48157881.
Kde sídli firma Marek Janto?
Sídlo firmy Marek Janto je Ulica Koniarekova 5864/5, 917 01 Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Marek Janto?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je manipulácia s nákladom (5224).
Kedy vznikla firma Marek Janto?
Firma Marek Janto vznikla 29. apríla 2015 a existuje 11 rokov.
Kto je štatutárom firmy Marek Janto?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marek Janto (podnikateľ).
Je Marek Janto platiteľom DPH?
Nie. Marek Janto nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Marek Janto daňovým dlžníkom?
Nie. Marek Janto nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Marek Janto názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Marek Janto aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48157881.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 12:12 s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie
- 1. Customs Agency s.r.o.Ostatné pomocné činnosti v doprave
- 1.PLTNÍCKA A TURISTICKÁ SPOLOČNOSŤ NA DUNAJCI ČERVENÝ KLÁŠTOR – zrušená s.r.o.Vedľajšie činnosti vo vodnej doprave
- 2016 s.r.o.Manipulácia s nákladom
- 28Štastie s.r.o.Skladovanie a uskladňovanie
- 2B Logistics, s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie
- 2JAK s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie
- 365AUTO s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie