Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Marián Matejík

Marián Matejík je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom F. Ruppeldta 1286/23, 010 01 Žilina (okres Žilina). IČO firmy je 43846670. Vznikla 1. januára 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba kovových konštrukcií a ich častí (2511). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
43846670
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
F. Ruppeldta 1286/23, 010 01 Žilina
Stav
Aktívna

Je firma Marián Matejík spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Žilina, 580-39264

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Marián Matejík
Sídlo
F. Ruppeldta 1286/23, 010 01 Žilina
IČO
43846670
Zapísaná
Okresný úrad Žilina, 580-39264
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Marián Matejík
IČO
43846670
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
F. Ruppeldta 1286/23, 010 01 Žilina
Okres
Žilina
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
1. januára 2008
Hlavná činnosť (SK NACE)
2511 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
580-39264
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 406. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 17 005. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2511) v Žilinskom kraji: 305. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Marián Matejík

Hlavná činnosť · SK NACE

2511 Výroba kovových konštrukcií a ich častí

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vodoinštalatérstvo a kurenárstvo
  2. Zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovu (rebríky, mreže, zábradlia)
  3. Vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním), paličské práce
  4. Zhotovovanie jednoduchých kovových súčiastok (nity, podložky, matice, pružiny, klince, petlice a pod.)
  5. Mechanická úprava kovov a plechov (natieranie, ohýbanie, rezanie, strihanie na mieru)
  6. Výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovu ( na stlačené plyny,inštalačné nádrže)
  7. Čistiace a upratovacie služby
  8. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Marián MatejíkPodnikateľ · od 1. januára 2008

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Marián Matejík

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2008

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Marián Matejík
    • Sídlo: F. Ruppeldta 1286/23, 010 01 Žilina
    • Podnikateľ: Marián Matejík

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Žilina, 580-39264.

Časté otázky o firme Marián Matejík

Aké je IČO firmy Marián Matejík?

IČO firmy Marián Matejík je 43846670.

Kde sídli firma Marián Matejík?

Sídlo firmy Marián Matejík je F. Ruppeldta 1286/23, 010 01 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Marián Matejík?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba kovových konštrukcií a ich častí (2511). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.

Kedy vznikla firma Marián Matejík?

Firma Marián Matejík vznikla 1. januára 2008 a existuje 18 rokov.

Kto je štatutárom firmy Marián Matejík?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marián Matejík (podnikateľ).

Je Marián Matejík platiteľom DPH?

Nie. Marián Matejík nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Marián Matejík daňovým dlžníkom?

Nie. Marián Matejík nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Marián Matejík názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Marián Matejík aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 43846670.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou