Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Mário Farkas

Mário Farkas je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Železiarenská 480/64, 040 15 Košice - mestská časť Šaca (okres Košice II). IČO firmy je 53869389. Vznikla 17. júna 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: skladovanie a uskladňovanie (5210). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53869389
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Železiarenská 480/64, 040 15 Košice - mestská časť Šaca
Stav
Aktívna

Je firma Mário Farkas spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Košice, 820-94556

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Mário Farkas
Sídlo
Železiarenská 480/64, 040 15 Košice - mestská časť Šaca
IČO
53869389
Zapísaná
Okresný úrad Košice, 820-94556
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Mário Farkas
IČO
53869389
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Železiarenská 480/64, 040 15 Košice - mestská časť Šaca
Okres
Košice II
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
17. júna 2021
Hlavná činnosť (SK NACE)
5210 Skladovanie a uskladňovanie
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Košice
Spisová značka / číslo registrácie
820-94556
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice II: 11 638. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 160. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5210) v Košickom kraji: 1 090. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53869389.

Čím sa zaoberá Mário Farkas

Hlavná činnosť · SK NACE

5210 Skladovanie a uskladňovanie

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Štatutárny orgán

  • Mário FarkasPodnikateľ · od 17. júna 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Mário Farkas

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Mário Farkas
    • Sídlo: Železiarenská 480/64, 040 15 Košice - mestská časť Šaca
    • Podnikateľ: Mário Farkas

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Košice, 820-94556.

Časté otázky o firme Mário Farkas

Aké je IČO firmy Mário Farkas?

IČO firmy Mário Farkas je 53869389.

Kde sídli firma Mário Farkas?

Sídlo firmy Mário Farkas je Železiarenská 480/64, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, okres Košice II, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Mário Farkas?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je skladovanie a uskladňovanie (5210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Mário Farkas?

Firma Mário Farkas vznikla 17. júna 2021 a existuje 5 rokov.

Kto je štatutárom firmy Mário Farkas?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mário Farkas (podnikateľ).

Je Mário Farkas platiteľom DPH?

Nie. Mário Farkas nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Mário Farkas daňovým dlžníkom?

Nie. Mário Farkas nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Mário Farkas názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Mário Farkas aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53869389.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou