Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Maroš Baláž

Maroš Baláž je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Morovnianska cesta 1716/17, 972 51 Handlová (okres Prievidza). IČO firmy je 52597946. Vznikla 14. augusta 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
52597946
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Morovnianska cesta 1716/17, 972 51 Handlová
Stav
Aktívna

Je firma Maroš Baláž spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prievidza, 340-43690

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Áno — 8 746,74 €

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 19. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Maroš Baláž
Sídlo
Morovnianska cesta 1716/17, 972 51 Handlová
IČO
52597946
Zapísaná
Okresný úrad Prievidza, 340-43690
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Maroš Baláž
IČO
52597946
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Morovnianska cesta 1716/17, 972 51 Handlová
Okres
Prievidza
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
14. augusta 2019
Hlavná činnosť (SK NACE)
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prievidza
Spisová značka / číslo registrácie
340-43690
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prievidza: 18 144. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 10 334. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Trenčianskom kraji: 3 610. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Maroš Baláž

Hlavná činnosť · SK NACE

4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  2. Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Štatutárny orgán

  • Maroš BalážPodnikateľ · od 14. augusta 2019

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Maroš Baláž

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2019

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Maroš Baláž
    • Sídlo: Morovnianska cesta 1716/17, 972 51 Handlová
    • Podnikateľ: Maroš Baláž

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prievidza, 340-43690.

Časté otázky o firme Maroš Baláž

Aké je IČO firmy Maroš Baláž?

IČO firmy Maroš Baláž je 52597946.

Kde sídli firma Maroš Baláž?

Sídlo firmy Maroš Baláž je Morovnianska cesta 1716/17, 972 51 Handlová, okres Prievidza, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Maroš Baláž?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Maroš Baláž?

Firma Maroš Baláž vznikla 14. augusta 2019 a existuje 7 rokov.

Kto je štatutárom firmy Maroš Baláž?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Maroš Baláž (podnikateľ).

Je Maroš Baláž platiteľom DPH?

Nie. Maroš Baláž nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 19. októbra 2026.

Je Maroš Baláž daňovým dlžníkom?

V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 8 746,74 € (zoznam k 30. septembra 2026).

Menila firma Maroš Baláž názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Maroš Baláž aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52597946.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou