Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Martin Andráš

Martin Andráš je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Palkovičova 1, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 37616951. Vznikla 11. apríla 2001, teda pred 25 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: administratívne a pomocné činnosti (8210). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
37616951
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Palkovičova 1, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Stav
Aktívna

Je firma Martin Andráš spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 102-28170

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1046309330

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Martin Andráš
Sídlo
Palkovičova 1, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO
37616951
DIČ
1046309330
IČ DPH
SK1046309330
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 102-28170
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Martin Andráš
IČO
37616951
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Palkovičova 1, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Okres
Bratislava II
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
11. apríla 2001
Hlavná činnosť (SK NACE)
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
102-28170
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 697. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 15 394. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8210) v Bratislavskom kraji: 7 298. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 37616951.

Čím sa zaoberá Martin Andráš

Hlavná činnosť · SK NACE

8210 Administratívne a pomocné činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Administratívne práce
  2. Sprostredkovateľská činnosť

Štatutárny orgán

  • Martin AndrášPodnikateľ · od 11. apríla 2001

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Martin Andráš

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2001. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2001

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Martin Andráš
    • Sídlo: Palkovičova 1, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
    • Podnikateľ: Martin Andráš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 102-28170.

Časté otázky o firme Martin Andráš

Aké je IČO firmy Martin Andráš?

IČO firmy Martin Andráš je 37616951.

Kde sídli firma Martin Andráš?

Sídlo firmy Martin Andráš je Palkovičova 1, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Martin Andráš?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je administratívne a pomocné činnosti (8210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Martin Andráš?

Firma Martin Andráš vznikla 11. apríla 2001 a existuje 25 rokov.

Kto je štatutárom firmy Martin Andráš?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martin Andráš (podnikateľ).

Je Martin Andráš platiteľom DPH?

Áno. Martin Andráš je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1046309330. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Martin Andráš daňovým dlžníkom?

Nie. Martin Andráš nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Martin Andráš názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Martin Andráš aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37616951.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou