Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Martin Drotár

Martin Drotár je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Zupkova 711/31, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov (okres Košice III). IČO firmy je 46599410. Vznikla 1. januára 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: zemné práce (4312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
46599410
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Zupkova 711/31, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
Stav
Aktívna

Je firma Martin Drotár spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, 284893

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Martin Drotár
Sídlo
Zupkova 711/31, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
IČO
46599410
Zapísaná
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, 284893
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Martin Drotár
IČO
46599410
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Zupkova 711/31, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
Okres
Košice III
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
1. januára 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
4312 Zemné práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register fyzických osôb v športe
Registrový súd / úrad
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Spisová značka / číslo registrácie
284893
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice III: 2 994. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 139. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4312) v Košickom kraji: 5 612. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 46599410.

Čím sa zaoberá Martin Drotár

Hlavná činnosť · SK NACE

4312 Zemné práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Činnosť športového odborníka

Štatutárny orgán

  • Martin DrotárPodnikateľ · od 1. januára 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Martin Drotár

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Martin Drotár
    • Sídlo: Zupkova 711/31, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
    • Podnikateľ: Martin Drotár

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, 284893.

Časté otázky o firme Martin Drotár

Aké je IČO firmy Martin Drotár?

IČO firmy Martin Drotár je 46599410.

Kde sídli firma Martin Drotár?

Sídlo firmy Martin Drotár je Zupkova 711/31, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, okres Košice III, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Martin Drotár?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je zemné práce (4312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Martin Drotár?

Firma Martin Drotár vznikla 1. januára 2017 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy Martin Drotár?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martin Drotár (podnikateľ).

Je Martin Drotár platiteľom DPH?

Nie. Martin Drotár nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Martin Drotár daňovým dlžníkom?

Nie. Martin Drotár nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Martin Drotár názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Martin Drotár aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46599410.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou